szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Konflikt Natalii Kukulskiej i Pikeja może przybrać artystyczny wymiar

NATALIA KUKULSKA zaśpiewa o PIKEJU! Czy możemy spodziewać się kolejnego przeboju?

Natalia Kukulska i Pikej, czyli Piotr Kukulski, mimo iż są przyrodnim rodzeństwem żyją ze sobą raczej jak pies z kotem i kontaktują się tylko przez swoich prawników. Okazuje się jednak, że konflikt z bratem może przynieść Kukulskiej wymierny efekt artystyczny. Artystka postanowiła zaśpiewać o... Pikeju.

Tagi: konflikt pikeja z kukulską, kukulska napisze piosenke o pikeju, kukulska o pikeju, kukulska zaśpiewa o pikeju, natalia kukulska, pikej, piosenka o pikeju, Piotr Kukulski

NATALIA KUKULSKA zaśpiewa o PIKEJU! Czy możemy spodziewać się kolejnego przeboju?

Czy Pikej stanie się bohaterem piosenki Natalii Kukulskiej?

fot: WBF

Natalia Kukulska zaśpiewa piosenkę o Pikeju? To całkiem możliwe. Dwutygodnik Party informuje, że Kukulska postanowiła przelać swoją gorycz na papier i zaśpiewać o konflikcie z przyrodnim bratem. Póki co, nie wiadomo kiedy artystka zaprezentuje utwór oficjalnie.

Kłótnia rodzeństwa Kukulskich trwa już dobre kilka miesięcy, a głównie chodzi o majątek pozostały po ich ojcu, Jarosławie Kukulskim, który przypadł w udziale tylko Pikejowi.

Czytaj: Natalia KUKULSKA straciła dom po zmarłym ojcu! Jej przyrodni brat sprzedał rodzinny majątek!

Konflikt przeniósł się również do mediów, gdzie obie strony oskarżały się wzajemnie o złą wolę. Teraz zapewniają, że wszystkie sporne kwestie wyjaśnią na drodze prawnej. Czy piosenka jest w stanie oczyścić atmosferę między Pikejem i siostrą? Wszak muzyka, podobno łagodzi obyczaje. Trzymamy kciuki.

Zobacz jak śpiewa Piotr Kukulski:
Autor: mkusy

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 29.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PIKEJ miał wypadek na wodzie! Co się stało Piotrowi KUKULSKIEMU?
PIKEJ miał wypadek na wodzie! Co ...

Pikej miał wypadek. Piotr Kukulski, bardziej znany jako Pikej jest miłośnikiem sportów wodnych. Wypadek wydarzył się podczas wodnych szaleństw na Helu. Co się stało Pikejowi na wakacjach?

KASIA TUSK posłuchała PIKEJA? Blog Kasi Tusk używa już plików cookies
KASIA TUSK posłuchała PIKEJA? Blog Kasi ...

Kasia Tusk najwidoczniej wzięła sobie do serca słowa Pikeja, który na swoim blogu napisał, że córka premiera nie stosuje się do przepisów ustawy o plikach cookies. Zara po publikacji rapera na blogu ...