szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Christina Aquilera na urodzinach Natalii Lesz

Natalia Lesz i Christina Aguilera na jednym zdjęciu! Gdzie się spotkały?

Christina Aguilera na urodzinach Natalii Lesz! Światowej sławy wokalistka została zaproszona na przyjęcie urodzinowe, które Natalia wyprawiła w Los Angeles. Jak poznały się artystki? Natalia Lesz zdradza szczegóły!

Tagi: lesz agulera zdjęcia, natalia lesz, natalia lesz christina aguilera, natalia lesz christina aguilera zdjęcia, natalia lesz zdjęcia z christiną aquilerą

Christina Aguilera u Natalii Lesz

Christina Aguilera pojawiła się na urodzinach Natalii Lesz

fot: Instagram Natalii Lesz

Natalia Lesz przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych dzięki czemu dziś ma możliwość robienia kariery zarówno w Polsce jak i za Oceanem. Pobyt w Nowym Jorku i Los Angeles pozwolił jej nawiązać cenne kontakty w branży muzycznej a także poznać znane osoby ze światowego show-biznesu. Ostatnio Natalia poleciała do Stanów, by szlifować swój warsztat aktorski. Przy okazji udało jej się nawiązać współpracę z jedną z nowojorskich agencji PR, która może znacząco pomóc jej w rozwijaniu kariery za granicą. O szczegółach jak zwykle nie zapomina poinformować swoich fanów na portalach społecznościowych.

Niedawno na Insagramie Natalii Lesz pojawiło się zdjęcie, na którym artystka pozuje z samą Christiną Aguilerą. Jak się okazuje gwiazda światowego formatu pojawiła się na imprezie urodzinowej, którą Natalia Lesz wyprawiła kiedyś w Los Angeles.

Jak doszło do poznania obu wokalistek? Natalia Lesz zdradziła, że poznała Christinę w trakcie nagrywania materiału na swoją ostatnią płytę. Jak przyznaje, Christina Aguilera jest prywatnie bardzo miłą i skromną osobą, co pozwoliło obu artystkom bardziej się do siebie zbliżyć.

Kto wie, może tej znajomości wyniknie jakaś szersza współpraca, na przykład wspólna piosenka lub występ?

Autor: JW

Zdjęcia: Instagram Natalii Lesz

Publikacja: 06.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...