szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

NATALIA LESZ przełożyła ślub. Wesele dopiero po porodzie!

Plany dotyczące ślubu Natalii Lesz na jakiś czas zostały wstrzymane. Wokalistka, która jest w ciąży, najpierw zamierza urodzić dziecko. To nie pierwsza gwiazda, która nie chce stanąć przed ołtarzem z ciążowym brzuchem!

Tagi: natalia lesz, NATALIA LESZ ciąża, NATALIA LESZ ślub

NATALIA LESZ w ciąży! Wiemy, kto jest ojcem pierwszego dziecka celebrytki!

fot: mat. prasowe

Natalia Lesz od jakiegoś czasu spotyka się z chirurgiem Adamem Maciejewskim. Na początku roku para się zaręczyła, a wokalistka, dla której obecność w show-biznesie była priorytetem, przestała pojawiać się na premierach i bankietach. Co więcej gwiazdka wyprowadziła się z Warszawy, a niedawno pojawiła się informacja o jej ciąży.

Zaplanowany ślub piosenkarka zdecydowała się przełożyć, a powodem jej decyzji, jak podaje magazyn Twoje Imperium, jest troska o siebie i dziecko. Natalia Lesz teraz chce skupić się na ciąży, a na ślub przyjdzie jeszcze czas.

Zobacz też Sylwia Grzeszczak wzięła ŚLUB z Liberem! Wokalistka potwierdza plotki >>>>>

Celebrytka zmieniła diametralnie swoje życie i wydaje się, że jest szczęśliwa i spełnia się w nowej roli. Świadczą o tym między innymi dojrzałe decyzje, które podejmuje!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 29.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Natalia Lesz i Christina Aguilera na jednym zdjęciu! Gdzie się spotkały?
Natalia Lesz i Christina Aguilera na ...

Christina Aguilera na urodzinach Natalii Lesz! Światowej sławy wokalistka została zaproszona na przyjęcie urodzinowe, które Natalia wyprawiła w Los Angeles. Jak poznały się artystki? Natalia Lesz zdradza szczegóły!

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...