szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zamieszanie wokół programu Natalii Siwiec w telewizji TVN

NATALIA SIWIEC i EDWARD MISZCZAK. Kto kłamie w sprawie pracy modelki w TVN?

Informację o tym, że Natalia Siwiec miała pracować razem z Agnieszką Szulim w telewizji TVN zdementował sam dyrektor programowy Edward Miszczak. Wydawał się być wręcz oburzony samą myślą, że Natalia Siwiec miałaby otrzymać taką propozycję. Tymczasem okazuje się, że jednak plan zatrudnienia Natalii Siwiec w TVN był rozważany.

Tagi: agnieszka szulim, E-serce, edward miszczak, natalia siwec-wikipedia, Natalia Siwiec, natalia siwiec dziennikarką, natalia siwiec praca w telewizji tvn, ‎NATALIA SIWIEC/NATALIYAH, siwec, tvn, WOŚP

NATALIA SIWIEC i EDWARD MISZCZAK. Kto kłamie w sprawie pracy modelki w TVN?

Czy Natalia Siwiec powie jak było naprawdę z jej pracą dla stacji TVN?

fot: WBF

Natalia Siwiec miała pracować jako dziennikarka w stacji TVN. Ujawnił to serwis Wirtualne Media.  Siwiec brała w listopadzie 2012 roku udział w nagraniach pilotowego odcinka "Showtime", który zdecydował o zatwierdzeniu do produkcji całej serii programu - przypomina serwis poświęcony tematom związanym z branża medialną. Czyżby Edward Miszczak lekko mijał się z prawdą?

Wersję serwisu Wirtualne Media potwierdzają też zdjęcia z jednej z imprez, na której Natalia Siwiec z mikrofonem w dłoni rozmawiała z obecnymi tam gwiazdami. Wśród jej rozmówców był Tomasz Jacyków oraz Dawid Woliński. Obaj panowie sprawiali wrażenie, jakby byli z przeprowadzanej z nimi rozmowy bardzo zadowoleni. Skąd zatem decyzja o tym, by wycofać się z zaangażowania popularnej modelki do prowadzenia programu?

Pojawiają się już głosy, że przyczyną mogły być zbyt wysokie oczekiwania finansowe modelki. Ale usłyszeć można też opinie, że Edward Miszczak nie chciał doprowadzić do konfliktu między Natalią Siwiec a Agnieszką Szulim, która lubi być w centrum uwagi i woli, gdy towarzyszy jej mężczyzna. Oliwy do ognia dolała też publiczna krytyka Karoliny Korwin Piotrowskiej, która wyraziła oburzenie, że Natalię Siwiec nazywa się dziennikarką. Gdzie kryje się prawda? Wszyscy czekają na oświadczenie pięknej brunetki. Na razie Natalia Siwiec koncentruje się na 21. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i namawia swoich fanów do kupna pikseli w e-sercu na rzecz WOŚP.

Zobacz: GWIAZDY DLA WOŚP na ALLEGRO. Zobacz, co wystawili na licytację Weronika Rosati, Monika Olejnik, Ewa Drzyzga, Kamil Durczok

Autor: MC

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 08.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również