szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Tatuaże Natalii Siwiec

NATALIA SIWIEC o swoich tatuażach: Nigdy nie wytatuowałabym sobie delfinka

Natalia Siwiec zdradza serwisowi Glamki.pl, co oznaczają jej tatuaże, ile ich ma, jakie historie się z nimi wiążą. Miss Euro opowiada także o tatuażach swojego męża. Poznaj sekrety Miss Euro 2012 Natalii Siwiec!

Tagi: Natalia Siwiec, natalia siwiec facebook, natalia siwiec mąż, natalia siwiec moda, natalia siwiec tatuaż, natalia siwiec tatuaże, Natalia Siwiec wygląd, natalia siwiec wywiad, natalia siwiec zdradza, nataliyah.com, natapia siwiec wiki

Natalia Siwiec o swoich tatuażach:  Nigdy nie wytatuowałabym sobie delfinka

fot: monroe

Natalia Siwiec zyskała popularność jako Miss Euro 2012. Na trybunach rzucała się w oczy nie tylko ze względu na urodę, ale także styl – jej kreacje były bardzo bardzo na czasie (np. szara bluzka z polskim godłem Roberta Kupisza), a niekiedy i ironiczne (T-shirt z napisem Bad Boy Campbell, który był dowcipnym komentarzem afery wywołanej przez BBC przed mistrzostwami). Jej sława wcale nie zgasła wraz z zakończeniem Euro 2012, wręcz przeciwnie – kariera Natalii Siwiec dopiero nabiera rozpędu.

Natalia Siwiec w Glamki.pl

Fotomodelka zdradza portalowi Glamki.pl jakiego tatuażu nigdy sobie nie zrobi, opowiada o swoich tatuażach. Przyznaje, że sama nie wie, ile dokładnie ich ma: Mam ich... kurczę, sama nie wiem... trzynaście albo czternaście. Gdybym nie pracowała jako modelka, pewnie miałabym jeszcze więcej tatuaży. Każdy tatuaż Natalii Siwiec coś oznacza i ma swoją historię: Nie uznaję tatuaży, które robione są ot tak sobie – delfinki, motylki i tym podobne. Moje tatuaże to moje talizmany – zdradza modelka.

Natalia Siwiec: Tatuaż to jej broń

Którejś nocy przyśniło jej się, że goni ją ktoś niebezpieczny, ona wyciąga broń, strzela i to ratuje jej życie. Ten sen zainspirował Natalię do wytatuowania sobie pod piersiami pistoletu Magnum Desert Eagle. Nie bez znaczenia było też hobby Natalii – modelka ubóstwia wizyty na strzelnicy!

Ujarzmić żywioł

Natalia zdradza nam także, co oznacza jeden z jej najważniejszych tatuaży – niewielki trójkąt wytatuowany na łokciu: Interesuję się symboliką. Jestem zodiakalnym Lwem, a jak wiadomo każde trzy znaki przypisane są do danego żywiołu. Lew przypisany jest do żywiołu ognia, którego symbolem jest właśnie trójkąt. Mój mąż także ma taki trójkąt, jednak jest on ustawiony do góry nogami i w ten sposób symbolizuje powietrze. Poza tym jego trójkąt jest dokładnie trzy razy większy od mojego. To także ma znaczenie...

Natalia Siwiec i jej mąż posiadają jeden identyczny tatuaż. Są to imiona aniołów: Anael i Lauiah, w które wierzy modelka. Anael opiekuje się ogniskiem domowym, a Lauiah chroni przed zawiścią i zazdrością ludzi. To mi się teraz bardzo przydaje – dodaje z uśmiechem Natalia.

Po wizycie w redakcji Glamki.pl Natalia Siwiec była gościem programu Impreska w Radiu Eska!

DJ radia Eska - Jankes prowadził Impreskę razem z Natalią. I jak widać bawili się naprawdę nieźle. Który z panów nie chciałby być na miejscu Jankesa? Tego wieczoru z pewnością nadawali na tych samych falach, czego dowodem był choćby wspólny taniec w stylu Gangnam.

Chcesz zobaczyć co działo się tego wieczoru w Esce? A działo się wiele!

Zobacz galerię zdjęć z wizyty Natalii Siwiec w Esce

Natalia Siwiec i Jankes dają czadu w studiu radiowym

Natalia Siwiec była również gościem videoczatu, który odbył się na stronie Radia Eski.

Dziennikarz radia Eska - Norbert szybko znalazł z Natalią wspólny język. Nie możesz sobie darować, że to przegapiłaś? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość, możesz zobaczyć zapis videoczatu:

Zobacz zapis videoczatu z Natalią Siwiec na Eska.pl!

Autor: monroe

Zdjęcia: monroe

Publikacja: 08.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również