szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Natasza Urbańska wystąpi w Twoja twarz brzmi znajomo!

Natasza Urbańska znowu pojawi się w telewizyjnym show! Artystka jest wymieniana wśród gwiazd, które najprawdopodobniej zobaczymy jesienią w kolejnej edycji Twoja twarz brzmi znajomo. Kto poza Nataszą Urbańską zaśpiewa w Polsacie?

Tagi: natasza urbańska, twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo 2

Natasza Urbańska wystąpi w Twoja twarz brzmi znajomo!

Natasza Urbańska chętnie bierze udział w telewizyjnych show. Niebywały sukces programu Twoja twarz brzmi znajomo sprawił, że jest wymieniana wśród wielu gwiazd, które zgodziły się na udział w drugiej edycji formatu, którą Polsat zaplanował już na jesień. Okazuje się, że gwiazdy przebierające się za inne gwiazdy to dobry sposób na przyciągnięcie widowni. Kogo jeszcze zobaczymy w Twoja twarz brzmi znajomo?

Udziałem w drugiej edycji show, poza Nataszą Urbańską, jest zainteresowana inna śpiewająca i tańcząca gwiazda - Joanna Liszowska. Jednak, jak podaje Fakt, na udział w programie nie zgadza się jej mąż. Mamy także szansę zobaczyć Annę Muchę, Magdę Steczkowską i Edytę Herbuś.

Przeczytaj więcej o Nataszy Urbańskiej >>>

Natasza Urbańska wystąpiła już w Tańcu z gwiazdami i Jak oni śpiewają. W każdym z programów zajmowała drugie miejsce, raz przegrywając z Anną Muchą, a raz z Agnieszką Włodarczyk. Czy tym razem uda się jej zwyciężyć? By się przekonać musimy poczekać do jesieni.

Autor: J.M.

Publikacja: 16.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Natasza Urbańska o marce Muses: Zmieniamy strategię i chcemy być dostępne w całej Polsce
Natasza Urbańska o marce Muses: Zmieniamy ...

Natasza Urbańska wciąż wierzy w sukces swojej marki Muses, którą założyła z Agnieszką Komornicką. Mimo nieprzychylnych opinii pojawiających się w mediach, które towarzyszą jej od początku działalności na modowym polu, Urbańska wypuszcza ...