szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Naturalna Jennifer Lawrence w kampanii Miss Dior wiosna lato 2014. Jak wygląda bez makijażu?

Jennifer Lawrence ponownie w kampanii Dior wiosna lato 2014. Zobaczcie, jak aktorka wypadła w wersji bez makijażu!

Tagi: Dior, jennifer lawrence, jennifer lawrence bez makijażu, jennifer lawrence dior

jennifer lawrence miss dior wiosna lato 2014

Jennifer Lawrence w kampanii Dior wiosna lato 2014

fot: dior.com

Jennifer Lawrence po raz kolejny została Miss Dior, tym razem w kampanii wiosna lato 2014. Aktorka, która ma za sobą wyjątkowo udany rok jeśli chodzi o sukcesy zawodowe oraz zmianę wizerunku. Dzięki świetnym kreacjom z kolejnych premier filmowych i radykalnej zmianie fryzury na modne pixie, szybko udało jej się wskoczyć do pierwszej ligi najlepiej ubranych aktorek Hollywood. Dziś jej akcje poszły w górę, także w świecie wielkiej mody. Jennifer Lawrence już trzeci sezon znajduje się wśród ambasadorek marki Dior, a kolejna kampania z jaj udziałem tylko utwierdza jej status nowej ikony mody.

Autorem najnowszej sesji Jennifer Lawrence dla Dior wiosna lato 2014 jest słynny fotograf mody Patrick Demachelier. Na zajęciach widzimy gwiazdę w bardzo naturalnym wydaniu, prawie bez makijażu oczu, z zaczesanymi do tyłu włosami. Musimy przyznać, że na pierwszy rzut oka trudno ja poznać, bo chyba w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Jak wam się podoba Jennifer Lawrence bez makijażu?

Autor: JW

Zdjęcia: dior.com

Publikacja: 25.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Czy Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult się rozstali? [WIDEO]
Czy Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult ...

Na początku roku media informowały, że na rozdaniu Złotych Globów Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult pojawili się jako narzeczeństwo. Ostatnio ich związek przeżywał kryzys. Czy Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult się rozstali?