szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gwiazdy wstrząśnięte strzelaniną w szkole w Newtown

NEWTOWN: Strzelanina w szkole. Gwiazdy w szoku! Adam Lanza zabił 27 osób!

Masakra w szkole w USA. W Newtown szaleniec Adam Lanza zastrzelił 20 dzieci i 7 dorosłych. W strzelaninie w szkole podstawowej w Newtown w stanie Connecticut zginęło 27 osób. ŻAŁOBA w USA po strzelaninie w szkole. Gwiazdy są w szoku. Swoimi emocjami w internecie dzielą się m.in. Justin Bieber, Miley Cyrus, Taylor Swift i Rihanna. Sprawdź, co mówią gwiazdy o tragedii w USA.

Tagi: Adam Lanza, Demi Lovato, eva longoria, justin bieber, masakra w newton, Masakra w szkole, miley cyrus, morderstwo, Newtown, rihanna twitter, sandy hook, strzelanina USA, szkoła Newtown, szkoła sandy hook, taylor swift, tragedia w Newtown

NEWTOWN: Strzelanina w szkole. Gwiazdy w szoku!

Gwiazdy są wstrząśnięte tragedią w amerykańskiej szkole w Newtown. Swoje wyraz wsparcia zamieszczają w internecie.

fot: Facebook, Twitter

Strzelanina w szkole podstawowej w USA. 27 ofiar

Tragedia w USA. W szkole Sandy Hook w Newtown w stanie Connecticut 20-letni Adam Lanza z zimną krwią zamordował 20 małych dzieci i 7 dorosłych, po czym popełnił samobójstwo. Ameryka jest pogrążona w rozpaczy. Prezydent Barrack Obama z trudem powstrzymywał łzy zwracając się do rodzin ofiar. W szoku są także gwiazdy, które w internecie komentują maskarę w Newtown. ŻAŁOBA w USA po strzelaninie w szkole

Taylor Swift

Moje serce pęka z powodu bezsensownej tragedii w stanie Connecticut. Modlę się za rodziny dzieci i nauczycieli, którzy stracili życie. To nie do pomyślenia - napisała Taylor Swift na Twitterze.

Justin Bieber

Właśnie usłyszałem, co stało się w stanie Connecticut. Modlę się za wszystkich, którzy cierpią w związku z tą tragedią. To po prostu złe! Proszę wszystkich, by modlili się za nich - to tweet Justina Biebera.

Rihanna

Te biedne ofiary! To były małe aniołki! Módlcie się za rodziny i poszkodowanych, którzy cały czas walczą o życie! - nawołuje Riri.

Miley Cyrus

Dlaczego złe rzeczy wciąż się przytrafiają? Dlaczego złe rzeczy przydarzają się tak dobrym ludziom...? I to w dodatku tak młodym! Przesyłam błogosławieństwo Connecticut - napisała wstrząśnięta Miley Cyrus.

Eva Longoria

Jedyne, co zrobiły te dzieci to obudziły się i poszły do szkoły - napisała na swoim Facebooku gwiazda Gotowych na wszystko.

Demi Lovato

Jestem po prostu w szoku! Co się dzieje ze światem? I to tuż przed Bożym Narodzeniem! Modlę się za Newtown - napisała artystka.

Pink

Jestem zrujnowana psychicznie! Przesyłam moje modlitwy i całe moją miłość rodzinom dotkniętym tą tragedią. Wiem, że słowa nie wystarczą - przyznaje P!nk.

Bruno Mars

Jestem obrzydzony strasznymi wiadomościami z Connecticut. Łączę się w modlitwie z rodzinami - przyznaje artysta.

Justin Timberlake

Jestem potwornie zasmucony informacjami z Connecticut. Myślę i modlę się za ofiary i osoby dotknięte tą tragedią. Przytulcie ukochaną osobę - napisał Timberlake.

Nick Jonas

Moje serce nie radzi sobie z wiadomościami z Newtown. Modlę się za rodziny i wszystkich kochanych w związku z tą tragedią - wyznał muzyk.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Twitter Facebook

Publikacja: 15.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Selena Gomez, Beyonce, Jessica Alba i inne gwiazdy mówią DOŚĆ! po tragedii w Newtown
Selena Gomez, Beyonce, Jessica Alba i ...

Selena Gomez, Beyonce, Jessica Alba, a w sumie 55 (!) aktorów, piosenkarzy i komików po strzelaninie w Newtown apelują do prezydenta Baracka Obamy o zmiany w prawie związanym z posiadaniem broni. Impulsem kampanii ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...