szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Neymar nie zagra już w mistrzostwach. Brazylia w Mundialu 2014 bez Neymara!

Neymar nie zagra już w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2014. Piłkarz doznał kontuzji, która jak twierdzi lekarz reprezentacji Brazylii, wyklucza go z udziału w kolejnych meczach!

Tagi: mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014, Mundial 2014, Neymar

Neymar nie zagra już w mistrzostwach. Brazylia w Mundialu 2014 bez Neymara!

fot: mat. prasowe

Neymar, jeden z najpopularniejszych piłkarzy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014, nie zagra w dalszych etapach rozgrywek. Piłkarz podczas meczu Brazylii z Kolumbią doznał urazu, który jak się okazuje jest dosyć poważny.

Lekarz reprezentacji Brazylii, Rodrigo Lasmar przyznał, że kontuzja Neymara jest na tyle ciężka, że uniemożliwia mu udział w najbliższych meczach: Badanie wykazało, że doszło do pęknięcia trzeciego kręgu lędźwiowego. To nie jest bardzo poważny uraz, w tym sensie, że konieczna byłaby operacja lub też skomplikowane leczenie. Na pewno nie wyzdrowieje w ciągu tygodnia.

Zobacz też 7 najseksowniejszych piłkarzy. Kogo warto obserwować na murawie Mundialu 2014? >>>>>

Czy reprezentacja Brazylii bez Neymara poradzi sobie tak samo dobrze w dalszych etapach mundialu dowiemy się już wkrótce!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 05.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Chłodzące kamizelki hitem w drużynie Holandii. Gadżet pomagający odzyskać siły?
Chłodzące kamizelki hitem w drużynie Holandii. ...

Chłodzące kamizelki zrobiły furorę w ćwierćfinałowym meczy Holandia-Kostaryka. Holendrzy założyli je po meczu zakończonym remisem, kiedy to musieli zregenerować siły przed dogrywką. Czy zadziałało? Chyba tak, skoro drużyna przeszła do półfinału!

8 najpiękniejszych kobiet piłkarzy!
8 najpiękniejszych kobiet piłkarzy!

Mundial 2014 to wielke święto piłki nożnej. Jednak Mistrzostwa Świata to nie tylko okazja do kibicowania seksownym piłkarzom, ale też do przyjrzenia się ich pięknym kobietom. Zobaczcie nasz ranking 8 najpiękniejszych dziewczyn ...