szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nicole Kidman na okładkach sierpniowego Vogue Germany

Nicole Kidman w podwójnym wydaniu niemieckiego Vogue'a

Nicole Kidman została gwiazdą niemieckiego Vogue'a. Aktorka jest ceniona przede wszystkim za swój talent, jednak jest również częstym gościem w kampaniach największych domów mody i twarzą magazynów modowo-lifestylowych.

Tagi: Camilla Akrans, chanel, gwiazdy hollywood, nicole kidman, nicole kidman vogue, okładki vogue, Patrick Demarchelier, Valentino, Vogue, vogue germany, vogue okładka, vogue sierpień 2013

Nicole Kidman w podwójnym wydaniu niemieckiego Vogue'a

Nicole Kidman Vogue Germany

fot: BULLS

Nicole Kidman znalazła się na dwóch okładkach sierpniowego wydania Vogue Germany. Aktorka, która wzbudza wiele kontrowersji poprzez częste ingerencje w swoją urodę, mimo wszystko uznawana jest za jedną z najlepszych gwiazd Hollywood.

46-letnia aktorka tym razem pojawia się w dwóch rolach. Autorką pierwszego niezwykle romantycznego i subtelnego zdjęcia jest Camilla Akrans, z kolei za drugie znacznie bardziej tajemnicze i mroczne wydanie odpowiedzialny jest Patrick Demarchelier.

Zobacz: Gisele Bundchen, Natalia Vodianova, Linda Evangelista, Raquel Zimmermann, Stella Tennant czy Amanda Murphy? Która okładka VOGUE ITALIA jest najlepsza?

W sesji aktorka pozuje w kreacjach Dolce&Gabbana, Louis Vuitton, Valentino i Chanel.
Jak sama gwiazda mówi o sobie: Sukces, który osiągnęłam nie jest dla mnie wystarczający, ciągle poszukuję nowych doświadczeń, które stale kształtują charakter.

Która okładka waszym zdaniem zasługuje na większą uwagę?

Autor: mtuzimek

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również