szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kiedy Nicole Scherzinger założy rodzinę?

Nicole Scherzinger pragnie dzieci. Nie chce jednak, by wychowywała je niania

Piękna Nicole Scherzinger marzy o dziecku. Deklaruje, że będzie wychowywać je sama. Nie pochwala tych gwiazd, które pozwalają, by ich dziećmi zajmowała się niania. Była wokalistka The Pussycat Dolls nie zamierza jednak zostać mamą w ciągu najbliższych pięciu lat. Teraz stawia na swoją karierę.

Tagi: Nicole Scherzinger, Nicole Scherzinger kariera, nicole scherzinger lewis hamilton, Nicole Scherzinger rozstanie, nicole scherzinger taniec, The Pussycat Dolls

Nicole Scherzinger pragnie dzieci. Nie chce jednak, by wychowywała je niania

Nicole Scherzinger marzy o tym, aby zostać matką

fot: BULLS

Nicole Scherzinger myśli o tym, by zostać matką. I to pełnoetatową. Niania? Wokalistka nie zamierza zatrudniać niani do wychowywania własnych dzieci. Nie podoba się jej to, że tak robią inne gwiazdy.

Nie jestem coraz młodsza – zauważa 34-letnia wokalistka. Nie zamierzam być jedną z tych matek, za którą wszystko robią nianie. Być może skorzystam z czyjejś pomocy, ale na pewno nie dopuszczę do sytuacji, gdy ktoś inny będzie wychowywał moje dziecko – mówi z przekonaniem piosenkarka. W Hollywood, w którym większość gwiazd korzysta ze wsparcia wykwalifikowanych opiekunek to dość prowokacyjna wypowiedź.

Nicole Scherzinger, choć wygląda na zdeterminowaną, odwleka jednak decyzję o ciąży. Teraz nie jest dla mnie dobry czas. Może za pięć lat? – mówi. Dlaczego Nicole chce czekać, skoro zapewnia, że jest już gotowa zostać mamą? Teraz jest u szczytu kariery i zarabia fortunę! Zamierza ją przeznaczyć na rozpieszczanie swojego malucha.

Dorastałam w biedzie, więc bardzo boję się, że któregoś dnia stracę wszystko. Pamiętam, że nie było mnie stać nawet na to, by zapłacić za własny egzemplarz kroniki szkolnej ani za zdjęcia. Ciuchy kupowaliśmy second handach i na wyprzedażach garażowych. A co, jeśli jej plan pięcioletni zawiedzie? Ciągle widuję kobiety, które zaszły w ciążę po czterdziestce. Jeśli mi się nie uda, po prostu zamrożę swoje jajeczka – zapewnia gwiazda.

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 08.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...