szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Cara Delevingne - sylwetka gwiazdy

Niegrzeczna Cara. Poznaj historię CARY DELEVINGNE

Cara Delevingne. Randkuje z gwiazdami Hollywood, ma za sobą kokainowy skandal, a w branży mówi się o niej jak o ikonie. W ciągu zaledwie kilku lat podbiła serca projektantów, stając się jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie. Czyżby mamy nową następczyni Kate Moss?

Tagi: CARA DELEVIGNE FILM, cara delevingne, cara delevingne biografia, cara delevingne DKNY wiosna 2013, cara delevingne kampania yves saint laurent 2013, cara delevingne sylwetka, cara delevingne zdjęcia

Cara Delevingne gwiazdą nowej kampanii Reserved na sezon wiosna lato 2013!

Cara Delevingne w kampanii Reserved na sezon wiosna lato 2013

fot: Reserved

Cara Delevingne dorastała w elitarnej dzielnicy Londynu. Bogata rodzina, prestiżowy college oraz zapewnione miejsce pracy w biznesie rodziców nie zrobiły z niej kapryśnej londyńskiej it Girl. Jak przyznają najbliżsi modelki, Cara od samego początku była szalonym dzieckiem. Kreatywna, oryginalna, uwielbiała się wyróżniać - mówią rodzice.

Początek kariery w modellingu Delevingne zawdzięcza wpływowej przyjaciółce rodziny - bookerce agencji Storm Models Sarze Doukas, która znała Carę od samego dzieciństwa. Zaangażowanie, silna osobowość i nietypowa uroda to wybuchowa mieszanka sukcesu Cary Delevingne. W ciągu zaledwie kilku lat modelka stała się nie tylko jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w świecie mody, ale także dołączyła do grona najlepiej zarabiających modelek.

Wielkim przełomem w karierze Delevingne był rok 2012. Brytyjka pojawiła się niemalże w każdym prestiżowym pokazie - od Nowego Jorku po Tokio. Wzięła także udział w kampaniach Chanel czy Burberry. W 2013 roku brytyjski Vogue uznał Carę za jedną z dorastających ikon mody.

W karierze Delevinge nie obeszło się jednak bez skandali. Czyżby obcowanie z takimi gwiazdami jak Rihanna czy Rita Ora dawało się we znaki? W 2013 roku Cara została oskarżona o zabawy z nielegalnymi używkami. Przypomnijmy, to właśnie dlatego modelka nie pojawiła się w jesiennej kampanii H&M. Zaraz po incydencie sieciówka zerwała wielomilionowy kontrakt z Brytyjką.

Ostatnimi czasy Cara próbuje siebie także w roli aktorki. W 2012 zagrała epizodyczną rolę w filmie Anna Karenina. Nagrała także piosenkę, która momentalnie stała się hitem w internecie.

Wróżycie Carze wielką karierę i miano ikony mody?

Autor: EB

Zdjęcia: Reserved

Publikacja: 28.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Cara Delevingne i Kate Moss razem w kampanii Burberry!
Cara Delevingne i Kate Moss razem ...

Cara Delevingne i Kate Moss wystąpią razem w najnowszej kampanii marki Burberry. Gwiazdy wybiegów pozowały przed obiektywem Mario Testino. Sprawdź, co będą reklamować Cara Delevingne i Kate Moss swoimi twarzami.