szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Nowa fryzura Dody! Doda przedłużyła włosy?

Doda wybrała się na wiosenne zakupy, po których pochwaliła się także nową fryzurą! Wygląda na to, że Dorota Rabczewska odwiedziła fryzjera i postawiła na przedłużane blond włosy. Zobacz nową fryzurę Dody!

Tagi: Doda, Dorota Rabczewska, nowa fryzura dody

Nowa fryzura Dody! Doda przedłużyła włosy?

fot: Doda Instagram

Doda, jak wiele gwiazd, postanowiła na wiosnę nieco zmienić swój wizerunek. Pochwaliła się fanom zdjęciami z zakupów, a na koniec wrzuciła zdjęcie nowej fryzury!

Fani Doroty Rabczewskiej byli zachwyceni metamorfozą artystki. Jednym w długich blond włosach i wianku przypomina Lanę del Rey, innym młodą Marylę Rodowicz, ale nikt nie ma wątpliwości - słowiański styl pasuje Dodzie idealnie!

Dorota Rabczewska może zaliczyć marzec do kolejnych pracowitych miesięcy. Po premierze koncertowego DVD udzieliła sporo wywiadów, a jej nazwisko znowu często pojawia się w gazetach i portalach internetowych. Dobrze, że w natłoku obowiązków znalazła czas na wiosenny relaks - w końcu nowa fryzura to dla kobiety zawsze powód do radości.

Sprawdź co jeszcze dzieje się u Dody >>>

Jak wam się podoba Doda w długich blond włosach?

Autor: J.M.

Zdjęcia: Doda Instagram

Publikacja: 28.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...