szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rihanna: kolejna nowa fryzura!

Nowa fryzura Rihanny! Tym razem loczki!

Zaledwie dwa tygodnie temu Rihanna zaskoczyła swoich fanów pofarbowaniem włosów na siwy kolor. Jednak ekscytacja nową fryzurą nie trwała długo. Zobacz kolejną metamorfozę Rihanny!

Tagi: nowa fryzura rihanny, rihanna, rihanna instagram, rihanna loki, rihanna nowa fryzura, rihanna siwe włosy, rihanna włosy

Nowa fryzura Rihanny! Tym razem loki!

Rihanna w nowej fryzurze

fot: Instagram

Rihanna znana jest jako gwiazda, która uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Równanie nowa płyta = nowa fryzura stało się już tradycją. Jednak w ostatnich tygodniach Barbadoska zdaje się zaskakiwać nawet samą siebie.

W drugiej połowie lipca Rihanna zaprezentowała światu swoje nowe siwe włosy, przypominające kolor widziany wcześniej m.in. u Kelly Osbourne, Nicole Richie oraz Lady Gagi. 1 sieprnia 2013 Rihanna przeszła kolejną metamorfozę.

Piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w krótkich, drobnych loczkach. Podpis pod fotografią zdradza jednak, że Rihanna niekoniecznie jest zachwycona swoją nową decyzją: Ciągle próbuję przyzwyczaić się do moich włosów, więc wrzuciłam na usta trochę czerwonej szminki.

Jakkolwiek Rihanna podobała nam się dotąd we wszystkich "wcieleniech", obawiamy się, że każda nowa fryzura wokalistki to ciche wołanie o pomoc. Nie od dzisiaj wiadomo przecież, że kobiety zmieniają wygląd, gdy chcą polepszyć coś w swoim życiu. W wy jak myślicie? Uważacie, że u Rihanny wszystko w porządku?

Autor: monroe

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 02.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...