szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Chodakowska dostała nowy program w telewizji

Nowy program Ewy Chodakowskiej w TVN! Trenerka szuka uczestniczek chcącychschudnąć pod jej okiem

Nowy program Ewy Chodakowskiej w Dzień Dobry TVN już niedługo! Ulubiona trenerka Polaków dostała własny program, w którym będzie pomagała uczestniczkom schudnąć i stać się szczęśliwą. Na swoim Facebooku zamieściła ogłoszenie, w którym poszykuje chętnych kobiet.

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska dzień dobry tvn, ewa chodakowska program tvn, nowy program ewy chodakowskiej w telewizji, program ewy chodakowskiej dzień dobry tvn

EWA CHODAKOWSKA SKALPEL: oto najlepsze ćwiczenia Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska - autorka programu treningowego Skalpel

fot: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Chcesz schudnąć pod okiem Ewy Chodakowskiej? Słynna instruktorka fitness poszukuje właśnie kandydatek do własnego programu telewizyjnego, w którym będzie odchudzała jego uczestniczki.

Nowy program Ewy Chodakowskiej w TVN to kolejny pomysł na propagowanie zdrowego stylu życia. Tym razem ulubiona trenerka Polaków chce przetestować swoje metody na konkretnych osobach, w kilka tygodni zmieniając je z grubych i nieatrakcyjnych w szczupłe i pełne chęci do życia. Gwiazda zamierza pokazać historię trzech kobiet, którym przy pomocy ćwiczeń i odpowiedniej diety pomoże zmienić sylwetką, sposób odżywiania a przy okazji odmienić całe życie.

Właśnie ruszyły castingi do nowego programu Ewy Chodakowskiej realizowanego we współpracy z Dzień Dobry TVN. Gwiazda poinformowała na swoim Facebooku, że poszukuje chętnych kobiet, które chciałyby wziąć udział w projekcie.

Razem z DDTVN ruszamy z nowym projektem. Pokażemy historie trzech kobiet, które postanowią z nami zmienić swoje sylwetki a nawet życie. Pod moim okiem, bohaterki projektu rozpoczną plany treningowe i wprowadzą zdrowe zmiany w swoim stylu odżywiania. Ich zmagania będziemy pokazywać w weekendowych wydaniach "Dzień Dobry TVN" - napisała na swoim Facebooku Ewa Chodakowska.

Nowy program Ewy Chodakowskiej w TVN to kolejny projekt trenerki realizowany we współpracy ze stacją. Przypomnijmy, że wcześniej w programie Dzień Dobry TVN Chodakowska prowadziła poranny trening.

Zobacz także: Ewa Chodakowska wzięła ślub! Kiedy i gdzie wyszła za mąż słynna trenerka fitness?>>>>

Autor: JW

Zdjęcia: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 14.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...