szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Nowy przystojniak obok Anety Zając. Wiemy co ich łączy!

Aneta Zając coraz częściej pokazuje się z pewnym przystojnym brunetem. Czy to nowy chłopak aktorki? Sprawdź, kim jest nowy przyjaciel Anety Zając!

Tagi: aneta zając, aneta zając chłopak, kuba kołaczek

Nowy przystojniak obok Anety Zając. Wiemy co ich łączy!

fot: WBF

Aneta Zając ma ostatnio wiele powodów do radości. Zwycięstwo w Tańcu z Gwiazdami zapewniło jej nie tylko nagrodę i popularność, ale pozwoliło pozbyć się wizerunku nieśmiałej dziewczyny. Aneta dała się poznać jako delikatna, ale silna kobieta, która mocno walczy o to, na czym jej zależy.

Jak to zwykle bywa, zwiększona popularność oznacza też większe zainteresowanie życiem prywatnym Anety. Kolejni mężczyźni, którzy pojawiają się obok niej są uważani za potencjalnych partnerów. Najpierw podejrzewano, że Zając ma romans ze Stefano Terrazzino, ale ostatnio, coraz częściej pojawia się obok niej przystojny brunet - Kuba Kołaczek.

Zobacz też: Na co Aneta Zając wyda nagrodę z Tańca z Gwiazdami? My już wiemy! >>>

Para bardzo do siebie pasuje, ale jak podaje tygodnik Party, Kuba jest stylistą Anety, a ich wspólne spacery to tylko efekt przyjaźni i współpracy.

Łączy nas miłość... do ubrań, bo ten "domniemany ukochany" to mój zaprzyjaźniony stylista Kuba Kołaczek - skomentowała swój nowy "związek" Aneta Zając.

Myślicie, że pasowaliby do siebie?

Zobacz też: Aneta Zając o macierzyństwie: Niczego nadzwyczajnego nie dokonałam >>>

Autor: J.M.

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 09.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również