szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sébastien Jondeau twarzą nowej kolekcji Lagerfelda na jesień-zimę 2013/2014

Ochroniarz twarzą jesienno-zimowej kolekcji Karla Lagerfelda na 2013 /2014 rok!

Mamy już potwierdzone informacje, że twarzą najnowszej kolekcji Karla Lagerfelda na 2013/2014 rok będzie jego wieloletni ochroniarz, Sébastien Jondeau. Fakt zatrudnienia "zwyczajnego" mężczyzny do najnowszej kampanii Wielkiego Cesarza Mody dziwi i szokuje. Ale musimy przyznać, że efekt końcowy bardzo pozytywnie nas zaskoczył. A wam jak się podoba?

Tagi: karl lagerfeld, karl lagerfeld kolekcja, Karl Lagerfeld NOWA KOLEKCJA, Sébastien Jondeau, trendy jesień 2013, trendy jesień zima 2013/2014, trendy jesień-zima 2013/2014

Ochroniarz twarzą jesienno-zimowej kolekcji Karla Lagerfelda na 2013 /2014 rok!

Sébastien Jondeau, ochroniarz Lagerfelda twarzą najnowszej kampanii projektanta

fot: Materiały Prasowe

Karl Lagerfeld przygotowuje właśnie swoją najnowszą kampanię na sezon jesień-zima 2013/2014. Mimo że na końcowy efekt tej pracy będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, już dziś uchylamy rąbka tajemnicy. Twarzą, modelem i ambasadorem nowej kolekcji Karla Lagerfelda będzie jego wieloletni ochroniarz, Sébastien Jondeau.

Karl Lagerfeld zawsze lubił otaczać się pięknymi, niemal wymuskanymi modelami. Dlatego tym bardziej dziwi wybór "zwykłego" mężczyzny na twarz najnowszej męskiej kolekcji na 2013/2014 rok. Nic bardziej mylnego! Sébastien Jondeau, przystojny 38-latek, od 14 lat wierny ochroniarz Karla Lagerfelda, ma już za sobą karierę modela. Ponadto brał udział w wielu różnych modowych projektach, m.in. w krótkim jubileuszowym filmie o marce Chanel, gdzie zagrał z Keirą Knightly.

Wybierając Sébastiena na ambasadora najnowszej kolekcji, Lagerfeld doskonale zdawał sobie sprawę, że jego szorstki, męski wizerunek będzie idealnie pasował do nowych, eleganckich projektów. Na efekt końcowy będzie też miał wpływ mroczny klimat całej sesji.

Jeżeli tak jak my, nie możecie się doczekać końcowego efektu, obejrzyjcie krótki filmik z backstage'u do sesji. Postarajcie się nie mrugać, żeby nie przegapić momentu, gdy Sébastien jest bez koszuli. ;)
Autor: Monika P.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 27.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Karl Lagerfeld dla Louis Vuitton?
Karl Lagerfeld dla Louis Vuitton?

Louis Vuitton ponownie zmienia logo. Tym razem projekt znaku rozpoznawczego LV przygotuje sam Karl Lagerfeld, dyrektor kreatywny konkurencyjnego domu mody Chanel. Czyżby paryskie marki zapomniały o odwiecznej rywalizacji?