szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
VANITAs: najlepszy blog modowy dla mężczyzn?

Oliver z VANITAs: poznaj najpopularniejszego polskiego blogera modowego!

Oliver Waimea. W ciągu zaledwie roku jego blog VANITAs stał się marką, a on dołączył do grona najpopularniejszych polskich blogerów modowych. Poznaj chłopaka, którego styl pokochali internauci, celebryci, a także najlepsi polscy projektanci mody!

Tagi: blog dla mężczyzn, blog faceta, blog męski modowy, blog męski o modzie, blog mężczyzny, blog modowy, blog modowy dla mężczyzn, blog vanitas, moda męska, oliver blog, VANITAs

Oliver z VANITAs: poznaj najpopularniejszego polskiego blogera modowego!

Oliver Waimea, autor bloga VANITAs

fot: www.vaniitas.blogspot.com

Blog VANITAs powstał zaledwie rok temu - w lipcu 2012 roku. Wówczas jego autor przedstawił się swoim przyszłym czytelnikom następująco: Nazywam się Oliver Waimea, urodziłem się 23 lata temu w Kassel i od siódmego roku życia mieszkam w Polsce. Jestem wizażystą i tym zajmuję się na co dzień. Od zawsze pasjonowałem się modą oraz gotowaniem. Mam nadzieję, że dzięki blogowi pokażę część swojego życia.

Oliver skupił się przede wszystkim na modzie, prezentując na www.vaniitas.blogspot.com swoje niebanalne stylizacje i okraszając je krótkim komentarzem. Wkrótce jego stronę zaczęło odwiedzać coraz więcej fanów, szukających treści podobnych blogom Maffashion czy Jemerced, jednak dotyczących mody męskiej.

Dzisiaj VANITAs bierze udział w konkursie Warsaw Fashion Street 2013 na najlepszy blog męski Przeczytaj więcej! >>, a najpopularniejsze marki modowe i najbardziej znani polscy projektanci zabiegają o współpracę z Oliverem. Bloger został twarzą kampanii reklamowej SHE/S RIOT, nowej kolekcji TOMAOTOMO, a także promował ubrania H&M czy Adidas.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poznaj najpopularniejszych polskich blogerów modowych >>

Autor: monroe

Zdjęcia: www.vaniitas.blogspot.com

Publikacja: 07.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KONKURS Wygraj rower, ubrania H&M i karty upominkowe H&M!
KONKURS Wygraj rower, ubrania H&M i ...

Marka H&M we współpracy z magazynem K Mag zorganizowała atrakcyjny konkurs z nagrodami! Dowiedz się jak wygrać modny rower Brick Lane Bikes, ubrania H&M i karty upominkowe H&M!