szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz figury woskowe członków zespołu One Direction!

ONE DIRECTION: Figury z wosku już gotowe! Oceń, który z chłopaków jest najbardziej podobny?

Figury woskowe One Direction można już oglądać w londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s. Jesteś jedną z Directioners? Wybierasz się do Londynu? Dowiedz się, do kiedy podobizny Liama, Harrego, Louisa, Zayna i Nialla zostaną w Londynie!

Tagi: figury woskowe one direction, Madame Tussauds, nowe zdjęcia one direction 2013, one direction, one direction madame tussauds, one direction piosenki, one direction w muzeum figur woskowych, one direction zdjecia

ONE DIRECTION: Figury z wosku już gotowe! Oceń, który z chłopaków jest najbardziej podobny?

Figury woskowe członków zespołu One Direction

fot: BULLS

Mamy doskonałą wiadomość dla fanek zespołu One Direction! Niedawno pokazywaliśmy wam podobizny odlewów twarzy członków zespołu One Direction. Dziś możemy już z dumą powiedzieć, że gotowe figury z wosku Liama, Harrego, Louisa, Zayna i Nialla można podziwiać w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s w Londynie.

Jeżeli jesteś fanką zespołu 1D z pewnością zainteresuje cię wiadomość, że od 18 kwietnia 2013, w londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s można oglądać figury woskowe chłopaków z zespołu One Direction. Wybierasz się do Londynu? Będziesz musiała się pospieszyć. Już 11 lipca woskowe rzeźby Liama, Harrego, Louisa, Zayna i Nialla zostaną przetransportowane do Nowego Jorku, gdzie pozostaną aż do 11 października. Z kolei od 19 października do 28 stycznia 2014 woskowe podobizny chłopaków z 1D będą mogli podziwiać mieszkańcy Sydney.

Premierowe odsłonięcie figur woskowych One Direction ściągnęło setki Directioners. Co więcej, odsłonięcie odlewów członków brytyjsko-irlandzkiego zespołu transmitowała na żywo angielska telewizja.

Obejrzyj filmik z tego wydarzenia.
Jak ci się podobają figury woskowe członków zespołu One Direction? Którą zamówiłabyś do domu ;)

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również