szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Słynny boysband zapowiada nową płytę, krążek podobno jest już gotowy.

ONE DIRECTION: Nowy album już gotowy!

One Direction już gotowi do wydania! Muzyk Ed Sheeran zdradza, że 1D mają już gotowy materiał na trzeci krążek. Wokalista i autor tekstów miał już okazję posłuchać materiału supergrupy. Jesteście ciekawi?

Tagi: 1D, ed sheeran 1D, kiedy nowa płyta One Direction, nowa płyta One Direction, nowe piosenki one direction, one direction, one direction kiedy nowa płyta

ONE DIRECTION: Nowy album już gotowy!

One Direction są gotowi by wydać nową płytę

fot: BULLS

One Direction z nowym albumem? Ed Sheeran, muzyk, który od lat przyjaźni się z chłopakami z 1D i jest ich pierwszym krytykiem słyszał już nowe piosenki. Przypomnijmy, że na poprzedniej płycie chłopaków znalazły się nawet kawałki jego autorstwa. Czy i tym razem pisał teksty dla Harry'ego, Liama, Louisa, Zayna i Nialla? Tym razem nie. W tej chwili odciąłem się od pisania dla innych osób. Pracuję nad swoim albumem. Prosili mnie o to, ale odmówiłem – powiedział Ed. Brytyjczyk wyznał także, że prace nad trzecim wydawnictwem One Direction dobiegły końca. Album jest już gotowy! – wyznał w jednym z wywiadów.

Jeśli z niecierpliwością czekacie na premierę tej płyty, na pewno ucieszy was także wiadomość, że zgodnie z kontraktem, chłopaki mają do 2016 roku nagrać jeszcze trzy albumy dla swojej obecnej wytwórni. Nowa muza od One Direction na pewno pojawi się jeszcze przed gwiazdką. Jak sądzicie, muzycy wciąż będą na fali za trzy lata? Czekacie na ich nowy, bardziej osobisty album?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również