szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Oscary 2014: 10 najlepszych momentów z rozdania Oscarów 2014

Oscary 2014 zostały rozdane! Co się działo podczas gali wręczenia statuetek? Nie zabrakło wpadek i zaskoczeń. Poznaj 10 najlepszych momentów rozdania Oscarów 2014!

Tagi: 10 najlepszych momentów Oscarów, oscary 2014, rozdanie Oscarów 2014

Oscary 2014: 10 najlepszych momentów z rozdania Oscarów 2014

fot: BULLS

Oscary 2014 zostały rozdane! Prestiżowa, już 86. gala rozdania nagród odbyła się w nocy, 03.03.2014. Oczywiście jak zawsze rozdaniu Oscarów towarzyszyły wielkie emocje, sporo zaskoczeń i niespodzianek.

Co dokładnie się działo na czerwonym dywanie i w czasie rozdania statuetek? Poznaj 10 najlepszych momentów z rozdania Oscarów!

Przeczytaj więcej o Oscarach!

10 najlepszych momentów z rozdania Oscarów!

1. Jennifer Lawrence przewróciła się na czerwonym dywanie! Aktorka zaliczyła małą wpadkę, ale oczywiście potraktowała ją z dystansem. Roześmiała się i z pomocą ochroniarzy udało jej się podnieść. Oczywiście przy okazji wszystkim się przypomniał zeszłoroczny upadek Jennifer - gwiazda potknęła się wtedy na schodach, idąc po Oscara.

2. Jared Leto jako jedyny wspomniał o Ukrainie, odbierając statuetkę za Najlepszą drugoplanową rolę męską. Aktor wyraził solidarność z 36 milionami ofiar AIDS, Ukrainą i Wenezuelą. Dedykuję tę nagrodę marzycielom - powiedział Jared Leto, podkreślając, że nigdy nie można przestać marzyć.

3. Gwiazdorskie selfie w wykonaniu prowadzącej Ellen DeGeneres, Jennifer Lawrence, Brada Pitta, Angeliny Jolie, Bradleya Coopera, Julii Roberts czy Meryl Streep. Ellen zamieściła zdjęcie na Twitterze, by pobić rekord polubień i udostępnień. I udało się! Ellen pobiła nawet rekord Baracka Obamy!

4. Lupita Nyong'o pokonała Jennifer Lawrence w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa i zdobyła Oscara! Pamiętam, że moje szczęście wynika z cierpienia innych - powiedziała Lupita, wspominając niewolników. Warto dodać, że Lupita Nyong'o dołączyła do grona 14 czarnoskórych aktorów, którzy zdobyli Oscara!

5. Ellen DeGeneres zamówiła pizzę? Prowadząca pytała gości, czy są głodni, a potem udawała, że zamawia pizzę (2 duże, Lupita nie je - mówiła). Co ciekawe, potem rzeczywiście dostarczono pizzę! Czyżby wcale nie udawała, że ją zamawia?

6. Wyśpiewane podziękowania podczas odebrania statuetki w wykonaniu ekipy z Najlepszego dokumentu O krok od sławy. Artystka Darlene Love zaśpiewała fragment hymnu gospel His Eye is on the Sparrow.

7. Cate Blanchett podziękowała Woody'emu Allenowi, odbierając statuetkę w kategorii Najlepsza aktorka za rolę w Blue Jasmine. Wszyscy zastanawiali się, co zrobi Cate Blanchett, gdy będzie odbierać Oscara. W końcu ostatnio Woody Allen nie ma najlepszej passy i jest oskarżany o molestowanie seksualne i pedofilskie skłonności. Szeptano nawet, że to może wpłynąć na ocenę filmu Blue Jasmine i rolę samej Cate Blanchett. Jednak aktorce to nie zaszkodziło i odbierając statuetkę, podziękowała Allenowi za niezwykły scenariusz i obsadzenie jej w tytułowej roli.

8. Matthew McConaughey wygłosił emocjonujące przemówienie, gdy odbierał statuetkę dla Najlepszego aktora za rolę w filmie Witaj w klubie. Aktor podziękował swojej rodzinie, wspomniał też zmarłego ojca.

9. Angelina Joli i Brad Pitt pocałowali się na 86. ceremonii rozdania Oscarów! Stało się to w trakcie wyświetlenia na ekranach poruszającej przemowy Angeliny w czasie, gdy odebrała honorowego Oscara za swoją humanitarną działalność w listopadzie 2013 roku.

10. Lista zwycięzców! Nie musimy chyba dodawać, że odczytywanie zwycięzców było jednym z najgorętszych momentów gali!

Oscary 2014: Znamy zwycięzców!

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
3 najlepsze looki z oscarowej gali. Kto wyglądał najpiękniej?
3 najlepsze looki z oscarowej gali. ...

Oscary 2014 to doskonała okazja, by podpatrzeć jakie makijaże wybierają gwiazdy. Hollywoodzki szyk i elegancja, które obowiązują na czerwonym dywanie sprawiają, że spośród najgorętszych trendów sezonu możemy przyjrzeć się tym, które naprawdę ...

Oscary 2014: Relacja Instagram - gwiazdy pokazują zdjęcia z gali
Oscary 2014: Relacja Instagram - gwiazdy ...

Oscary 2014 to wielkie święto kina, które sprawia, że najwięksi aktorzy i reżyserzy pojawiają się w jednym miejscu, by wspólnie oglądać tę najważniejszą w roku ceremonię. Ale Oscary to także okazja, by ...

OSCARY 2014: Najpiękniejsze makijaże i fryzury gwiazd
OSCARY 2014: Najpiękniejsze makijaże i fryzury ...

Oscary 2014 już za nami. Wiemy kto otrzymał nagrody w najważniejszych kategoriach i gratulujemy zwycięzcom. My postanowiłyśmy wyróżnić te gwiazdy, które na rozdaniu Oscarów wyglądały najpiękniej. Przedstawiamy najpiękniejsze makijaże i fryzury z ...