szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Oscary 2014: Relacja Instagram - gwiazdy pokazują zdjęcia z gali

Oscary 2014 to wielkie święto kina, które sprawia, że najwięksi aktorzy i reżyserzy pojawiają się w jednym miejscu, by wspólnie oglądać tę najważniejszą w roku ceremonię. Ale Oscary to także okazja, by podpatrzeć nasze ulubione gwiazdy w nieco mniej oficjalnych sytuacjach. Zobacz relację z 86. gali wręczenia Oscarów prosto z Instagrama!

Tagi: instagram oscary, oscary 2014

Oscary 2014: Relacja Instagram - gwiazdy dzielą się zdjęciami z fanami!

Oficjalne zdjęcia z 86. gali rozdania Oscarów w Dolby Theatre widzieliśmy już chyba wszyscy. Piękne aktorki, przystojni aktorzy, dopracowana w najdrobniejszym szczególe ceremonia - tak wygląda uroczystość okiem fotografów.

Ale nie bez przyczyny najpopularniejszym obecnie zdjęciem w sieci jest selfie wykonane przez Ellen Degeneres. Wszyscy lubimy podpatrywać gwiazdy w ich naturalnym wydaniu i swobodnych pozach. Myślicie, że to niemożliwe, bo przecież nigdy nie poznacie Brada Pitta? Od czego jest Instagram!

Prezentujemy najciekawsze zdjęcia gwiazd i ceremonii wrzucone do sieci przez gwiazdy i dziennikarzy obecnych na gali. Zobaczcie sami!

Przeczytaj więcej o 86. gali rozdania Oscarów! >>>

poprzedni
nastepny
Oscary 2014 Instagram
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 03.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
3 najlepsze looki z oscarowej gali. Kto wyglądał najpiękniej?
3 najlepsze looki z oscarowej gali. ...

Oscary 2014 to doskonała okazja, by podpatrzeć jakie makijaże wybierają gwiazdy. Hollywoodzki szyk i elegancja, które obowiązują na czerwonym dywanie sprawiają, że spośród najgorętszych trendów sezonu możemy przyjrzeć się tym, które naprawdę ...

OSCARY 2014: Najpiękniejsze makijaże i fryzury gwiazd
OSCARY 2014: Najpiękniejsze makijaże i fryzury ...

Oscary 2014 już za nami. Wiemy kto otrzymał nagrody w najważniejszych kategoriach i gratulujemy zwycięzcom. My postanowiłyśmy wyróżnić te gwiazdy, które na rozdaniu Oscarów wyglądały najpiękniej. Przedstawiamy najpiękniejsze makijaże i fryzury z ...