szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Tragiczny finał próby zrobienia zdjęcia samochodu Biebera

Paparazzi zginął fotografując samochód JUSTINA BIEBERA! Muzyka nawet nie było w środku!


Justin Bieber w pełni korzysta ze swoich pięciu minut sławy i zarobione miliony wydaje na drogie auta. To właśnie jego ostatni nabytek, białe ferrari, chciał sfotografować paparazzi i przypłacił to życiem!

Tagi: bieber justin, justin bieber, justin bieber ferrari, justin bieber i selena, justin bieber singiel, justin bieber śmierć, justin bieber to, justin bieber you love me, justin bieber zarobki, samochód justina biebera

Paparazzi zginął fotografując samochód JUSTINA BIEBERA! Muzyka nawet nie było w środku!


Justin Bieber w swoim ferrari. Zdjęcia tego auta robił fotograf, który zginął.

fot: BULLS

Gdy fotograf zobaczył rzucające się w oczy, luksusowe auto Justina Biebera, które policja skierowała na pobocze, pomyślał, że to będzie zdjęcie, które wynagrodzi mu całodzienne bieganie z aparatem. Zatrzymał się po drugiej stronie Sepulveda Boulvard w Los Angeles i pobiegł strzelić fotkę. Okazało się jednak, że jego wysiłek poszedł na marne: w aucie nie było piosenkarza, a jedynie jego znajomy. Gdy przeglądał zawartość aparatu nie zauważył nadjeżdżającego z naprzeciwka auta. Potrącony reporter zmarł niedługo po przewiezieniu do pobliskiego Centrum Medycznego im. Ronalda Reagana.

Choć policja przesłuchała kierowcę, który wjechał w paparazzo, sprawcy wypadku nie postawiono żadnych zarzutów. Zaraz po tym zdarzeniu, Justin Bieber wydał oświadczenie: Choć nie byłem na miejscu zdarzenia, ani nie byłem w żaden sposób w nie zaangażowany, wysyłam myśli i modlitwy do rodziny ofiary. Mam też nadzieję, że ta tragedia w końcu zainspiruje powstanie nowego prawa, które pozwoli podjąć niezbędne kroki, by lepiej chronić życie i bezpieczeństwo znanych osób, policjantów, przypadkowych przechodniów, a także samych fotografów.

Też macie wrażenie, że obsesja na punkcie śledzenia każdego kroku gwiazd wymknęła się spod kontroli?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...