szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sesje gwiazd - Paris Hilton dla Terry'ego Richardsona 2013

PARIS HILTON w rockowej sesji TERRY'EGO RICHARDSONA. Powrót królowej kiczu na salony?

Paris Hilton nie daje o sobie zapomnieć! Po krótkiej przerwie dziedziczka fortuny Hiltonów powraca do świata show biznesu. Kilka dni temy Paris pojawiła się w studiu kontrowersyjnego fotografa Terry'ego Richardsona. Mamy wyniki sesji!

Tagi: paris hilton, paris hilton nago, paris hilton terry richardson, terry richardson skandal, terry richardson zdjęcia

Paris Hilton w sesji Terry'ego Richardsona

Paris Hilton wystąpiła w rockowej sesji Terry'ego Richardsona. Seksowna?

fot: EB

Wielki powrót królowej kiczu? Paris Hilton powraca na salony i jak zawsze stara się zwrócić na siebie uwagę. Dziedziczka fortuny Hiltonów była już aktorką, prezenterką, a nawet piosenkarką. Niedawno mieliśmy okazję usłyszeć jej nowy imprezowy kawałek Good Time. To jednak nie koniec. W pogoni o sławę, Paris postanowiła ponownie wszystkich zszokować. Kilka dni temu Hilton pojawiła się w studiu kontrowersyjnego fotografa Terry'ego Richardsona na planie najnowszej sesji zdjęciowej. Przypomnijmy, o Richardsonie jest ostatnio głośno w kontekście molestowania modelek. Czyżby wybór fotografa był przypadkowy?

Zdjęcia publikujemy poniżej. Tym razem Paris zachowała się dość przyzwoicie. Co sądzicie o głównym outficie celebrytki? Rockowy styl jej do twarzy? Wątpimy, że prowokacja Paris się udała. Jesteśmy jednak pewni, że głośne nazwisko fotografa oraz skandaliczny wizerunek gwiazdy zapewni jej rozgłos.

Paris Hilton w sesji Terry'ego Richardsona

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 28.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...