szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kto poprowadzi trzecią edycje X-Factora? Patricia Kazadi!

Patricia Kazadi poprowadzi X Factor 3! Jarosław Kuźniar ma godną następczynię!

To Patricia Kazadi poprowadzi trzecią edycję show X FACTOR. Spekulacje o tym, kto zastąpi Jarosława Kuźniara już się skończyły. To była prowadząca program YOU CAN DANCE otrzymała tę posadę. Inni, w tym podobno także Agnieszka Szulim, tej szansy nie otrzymali.

Tagi: czesław mozil, jarosław kuźniar, jarosław kuźniar rezygnuje z x factora, kto poprowadzi x factor, kuba wojewódzki, patricia kazadi, patricia kazadi ycd, tatiana okupnik, x factor, x factor 3, x factor casting, x factor jury, x factor prowadzący

Patricia Kazadi poprowadzi X-Factor 3! Jarosław Kuźniar ma godną następczynię!

Patricia Kazadi poprowadzi X Factor 3! Sprawdziła się jako prowadząca You Can Dance. Poradzi sobie i tym razem?

fot: WBF

Nową prowadzącą muzyczne show X FACTOR będzie Patricia Kazadi. Poprzedni prowadzący Jarosław Kuźniar zrezygnował z prowadzenia trzeciej edycji programu TVN. Natychmiast w mediach rozgorzała dyskusja, kto go zastąpi. Typowano takie gwiazdy jak Szymon Majewski, naturalnie nim zakończył współpracę z telewizją TVN oraz gwiazdę telewizji publicznej Agnieszkę Szulim. Tymczasem dyrektor programowy stacji TVN ostatecznie wybrał Patricię Kazadi. Dlaczego?

Był zachwycony sposobem w jaki prowadziła You Can Dance. Bo choć jej wielką fanką jest sama Kinga Rusin, on sam chciał się przekonać, czy Patricia da sobie radę. I po tym, jak ją zobaczył nie miał już żadnych wątpliwości - zdradza osoba z bliskiego otoczenia Patricii. Jej naturalność, błyskotliwość i przede wszystkim brak strachu przed kamerami, ostatecznie przekonał go, że jest to osoba, w którą warto inwestować - dodaje.

Czy to już koniec newsów związanych z programem X Factor? Skądże! Wciąż tajemnicą zostaje owiany pełny skład jury, które będzie wybierało spośród utalentowanych uczestników. Czy Kuba Wojewódzki odmówi sobie spotkania z piękną Patricią Kazadi, która wiedziała jak utrzeć nosa nawet niepokornemu Michałowi Pirógowi? Kuba Wojewódzki słynie wszak z upodobania nie tylko do pięknych, ale i błyskotliwych kobiet, więc wizja powrotu do X FACTORA z pewnością wyda mu się teraz nader kusząca :)

A czy wy uważacie, że Patricia Kazadi będzie lepszą prowadzącą od Jarosława Kuźniara, który ostatnio wciąż toczy boje z internautami?

Autor: MC

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...