szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Patrycja Kazadi, jedna z najbardziej lubianych prezenterek młodego pokolenia. Sylwetka

PATRYCJA KAZADI: Dziewczyna do zadań specjalnych! Śpiewa, tańczy, recytuje i prowadzi X FACTOR! Sylwetka gwiazdy

Patrycja Kazadi narzuciła naprawdę zabójcze tempo, a jej kariera ostatnio nabrała potężnego rozpędu. Widzowie pokochali ją jako prowadzącą You Can Dance. Znakomicie radzi sobie także we flagowym programie TVN, X Factor. Sprawdźcie, czego nie wiecie o tej warszawiance, kongijskiego pochodzenia.

Tagi: patricia kazadi-wikipedia, patrycja kazadi, patrycja kazadi x factor, patrycja kazadi x factor 3, patrycja kazadi you can dance, x factor kazadi, x factor polska, you can dance patrycja kazadi

PATRYCJA KAZADI: Dziewczyna do zadań specjalnych! Śpiewa, tańczy, recytuje i prowadzi X FACTOR! Sylwetka gwiazdy

Patrycja Kazadi oprócz dziennikarstwa, stawia na karierę muzyczną

fot: WBF

Patrycja Kazadi - dziewczyna z politechniki?
 Wszyscy znają dowcipy o dziewczynach, studiujących na uczelniach technicznych… Patrycja jest ich przeciwieństwem. Politechnikę wybrała, bo właśnie tam studiował jej tata. Okazało się jednak, że Kazadi bliżej jest do artystycznie utalentowanej mamy, niż do obdarzonego umysłem ścisłym ojca. Porzuciła studia na rzecz Szkoły Głównej Handlowej, ale tam także nie zagrzała miejsca. Nic dziwnego: od dziecka ciągnęło ją do show-biznesu.

Kiedy Patricia Kazadi zaczęła tańczyć?

Już jako dziewczynka śpiewała i tańczyła w dziecięcym zespole Tinil. Uczęszczała do szkoły muzycznej I-go stopnia w klasie fortepianu, a swój talent szlifowała Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia. Często brała udział w różnych festiwalach, zdobywając nagrody i wyróżnienia (m.in. za udział w programie Od przedszkola do Opola). Mało brakowało, a w 1998 roku o mały włos nie wystąpiła w musicalu Janusza Józefowicza Piotruś Pan. Zjadła ją trema, ale – jak się okazało – kariera i tak była jej pisana. Tyle, że musiała poczekać na swoją szansę 6 lat.

Droga Patricii Kazadi do sukcesu

Aby zwalczyć tremę zapisała się na zajęcia aktorskie Grupy XX. Najwyraźniej trening odniósł oczekiwany skutek. Zadebiutowała w Na Wspólnej, zagrała także epizod w sitcomie Daleko od Noszy, ale dopiero rola w serialu Egzamin z Życia pozwoliła jej wypłynąć na szerokie wody. Równolegle z karierą aktorską rozwijała też swój talent dziennikarski. Była prowadzącą programu Everyday English w TVN Lingua. W 2007 roku, mając już status gwiazdy, wystąpiła w celebryckim talent show, Jak oni śpiewają. Widzowie ją pokochali! Zajęła 3 miejsce. Kolejny program tego typu, tym razem emitowany w TVN, Taniec z gwiazdami, stał się dla Patrycji przepustką do superligi. Po zakończeniu show, została prowadzącą You Can Dance (nieoficjalnie mówi się, że najlepszą w historii), a od tego roku prowadzi także X Factora. Zastąpiła na miejscu prowadzącego Jarosława Kuźniara i z miejsca zyskała sympatię zarówno widzów, jak i kolegów z planu. Jej fanem jest nawet Kuba Wojewódzki!
 Choć mogłaby poprzestać na byciu prowadzącą, Patrycja Kazadi nie porzuciła marzeń o śpiewaniu. Występuje pod pseudonimem Trish. Często pojawia się gościnnie u innych wykonawców. Wydała też swój krążek. Czy planuje następny? Tak! Premiera przewidziana jest na 2013 rok!

Zobacz także: PATRICIA KAZADI: Premiera nowej piosenki PRZERYWAM SEN

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: News Girl

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 14.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również