szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
X Factor 3 nowa edycja od marca w TVN. Patrycja Kazadi została prowadzącą X Factor 3

PATRYCJA KAZADI o X FACTOR 3. Jak radzi sobie w roli prowadzącej?

X FACTOR 3 już od marca 2013 na antenie TVN. Na prezentacji ramówki TVN wiosna 2013 pojawiła się nowa prowadząca show, Patrycja Kazadi. GLAMKI.pl zapytały ją, jak radzi sobie na castingach w roli gospodyni X FACTOR 3, czy obawia się ciętego języka Kuby Wojewódzkiego i naturalnie - gdzie kupiła taki fantastyczny garnitur. Zobaczcie, co Patrycja Kazadi powiedziała serwisowi GLAMKI.pl.

Tagi: patricia kazadi-wikipedia, patrycja kazadi, patrycja kazadi x factor 3, ramówka tvn 2013, ramówka tvn wiosna 2013, tvn, x factor, x factor 3, x factor 3 castingi, x factor 3 kiedy w telewizji, x factor tvn

PATRYCJA KAZADI o X FACTOR 3. Jak radzi sobie w roli prowadzącej?

Castingi do X Factor 3 trwają. Nowa prowadząca, Patrycja Kazadi, rozgrzewa uczestników i publiczność

fot: X Factor Polska oficjalny Facebook

Wiosenna ramówka TVN 2013 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Na antenę wracają dwa najpopularniejsze programy stacji – X Factor i Top Model. Zostań modelką. W obu, z nadejściem nowego sezonu, pojawiły się nowe osoby: w X Factor 3 w roli prowadzącej wystąpi Patrycja Kazadi, zaś w jury Top Model 3 Karolinę Korwin Piotrowską zastąpi Katarzyna Sokołowska.

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN 2013 pojawiła się Patrycja Kazadi, która promowała trzecią edycję programu X Factor. Dotychczasowa prowadząca programu You can dance na chwilę zmienia scenę, by poprowadzić kolejny wielki format TVN, X Factor. Gwiazda ma już w tym spore doświadczenie i na pewno świetnie sobie poradzi, zwłaszcza że - jak przyznaje - program o śpiewaniu jest szczególnie bliski jej sercu.

Patrycja Kazadi ma już za sobą pierwsze castingi do X Factor 3. Jak podoba się jej rola prowadzącej śpiewającego show i czy nie obawia się ciętego języka Kuby Wojewódzkiego, opowiedziała nam na prezentacji wiosennej ramówki TVN.

Prze nią współpraca z mistrzem ciętej riposty, Kubą Wojewódzkim. Wiemy, że juror X Factor potrafi nieźle wbijać szpilę w uczestników programu i członków jury. Czy Patrycja obawia się Kuby?

Autor: JW

Zdjęcia: X Factor Polska oficjalny Facebook

Publikacja: 09.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Kto zaprezentował się najlepiej?
TVN
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. ...

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawiło się  grono gwiazd! Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, Agnieszki Dygant czy Agnieszki Szulim, które występują w kolejnych sezonach swoich programów i seriali. Obok stałej kadry TVN ...

Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe programy zobaczymy na antenie TVN?
TVN
Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe ...

Jest już wiosenna ramówka TVN 2014! Stacja szykuje sporo nowości, zarówno jeśli chodzi o programy rozrywkowe jak i seriale. Sprawdź, jakie nowe programy pojawia się wiosną na antenie TVN.