szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Patrycja Markowska. Prezentujemy sylwetkę jurorki The Voice Of Poland

PATRYCJA MARKOWSKA: Śpiewanie mam w genach! SYLWETKA artystki

Gdy 12 lat temu, Patrycja Markowska zaczynała karierę musiała się zmierzyć z krytyką, że wybiła się na znanym nazwisku. Dzisiaj nikt nie ma wątpliwości, że po liderze Perfectu, jurorka The Voice of Poland ma po prostu… talent!

Tagi: kim jest patrycja markowska, patrycja markowska, Patrycja Markowska alter ego, Patrycja Markowska kiedy nowa płyta, patrycja markowska nowa płyta, patrycja markowska voice of poland, patrycja markowska-wikipedia

PATRYCJA MARKOWSKA: Śpiewanie mam w genach! SYLWETKA artystki

Patrycja Markowska z mężem, aktorem Jackiem Kopczyńskim

Patrycja Markowska. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych wokalistek w Polsce, nie tylko dzięki znanemu nazwisku. Jak wyglądał marsz Markowskiej ku muzycznej sławie? Do historii rodziny Markowskich przeszła anegdota o tym, jak mała Patrycja zadziwiła przedszkolanki śpiewając swoim najlepszym rockowym głosem utwór Nie ma wody na pustyni. Czy kilkuletnia dziewczynka rzeczywiście już wtedy dawała czadu na scenie? Nie wiemy. Wiadomo jednak, że już w szkole podstawowej, brała udział w licznych konkursach wokalnych i do domu wracała z dyplomami za zdobycie pierwszego miejsca!

Lepiej w zespole?

Przygoda ze śpiewaniem solo była super, ale w liceum Patrycja spróbowała swych sił w zespole. Do dziś uwielbia niesamowitą energię, którą wynika ze wspólnego grania. Mając w domu jednego z najlepszych polskich wokalistów mogła liczyć na jego wsparcie, ale oprócz tego brała też lekcje u śpiewaczki operowej, by lepiej panować nad charakterystyczną chrypką. Lekcje przyniosły spodziewany skutek i w dodatku upewniły Markowską, że śpiewanie to właśnie to, czym chce się zająć w życiu.

Na szerokie wody

W 2001 roku ukazała się debiutancka płyta artystki, za którą zgarnęła nominację do Fryderyka za najlepszy debiut. Wokalistka błyskawicznie stała się gwiazdą. Brała udział w drugiej edycji Tańca z Gwiazdami, w którym zajęła 7 miejsce. W 2004 roku wzięła udział w konkursie premier w Opolu. Nie udało jej się wygrać, ale trzy lata później z utworem Świat się pomylił zajęła pierwsze miejsce i dodatkowo otrzymała nagrodę dziennikarzy. Wraz z sukcesami zawodowymi powiodło jej się także w życiu uczuciowym. Poznała swego męża Jacka Kopczyńskiego. Para ma 5 letniego synka, Filipa.

Co dalej?

Niespełna trzy lata temu Markowska nagrała swój piąty krążek i ogłosiła, że na jakiś czas wycofuje się z życia publicznego. Na szczęście producentom The Voice of Poland udało się ją namówić do powrotu! Piosenkarka zasiada za stołem jurorskim i świetnie sobie radzi. Artystka powróciła także do studia i nagrała kolejny krążek Alter Ego. Premiera nowej płyty już w maju 2013.

Autor: News Girl

Publikacja: 24.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...