szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Właścicielka słynnej kreacji z gołymi pośladkami to nie dziewczyna PiKeja! Kim jest Patrycja Wojnarowska?

PATRYCJA WOJNAROWSKA nie jest dziewczyną PIKEJA! Muzyk stanowczo zaprzecza

Patrycja Wojnarowska i jej nagie pośladki na imprezie Playboya wywołały prawdziwą medialną burzę. Nagie pośladki dziewczyny PiKeja stały się hitem internetu. Kłopot w tym, że Wojnarowska tak naprawdę nie jest związana z Kukulskim...

Tagi: dziewczyna pikeja, gola pupa playboy, kim jest dziewczyna pikeja, kim jest patrycja wojnarowska, patrycja wojnarowska, patrycja wojnarowska playboya, pikej, pikej dziewczyna, posladki dziewczyna pikeja, wojnarowska patrycja

PATRYCJA WOJNAROWSKA nie jest dziewczyną PIKEJA! Muzyk stanowczo zaprzecza

Patrycja Wojnarowska nie jest moją dziewczyną - zapewnia PiKej

fot: WBF

Odważna kreacja Patrycji Wojnarowskiej to temat numer 1 plotkarskich mediów. Przy zdjęciach nagiej pupy dziewczyny na imprezie Playboya pojawiła się informacja, że jest dziewczyną PiKeja. Muzyk stanowczo zaprzecza.

Wczoraj napisałem o tej Patrycji aka goła dupa jako o koleżance bo nie chciałem robic dziewczynie przykrości, ale jak widac tak sie nie da!!! Spotkałem tą laske tam po raz pierwszy w życiu wychodząc już z imprezy playboya!! Wszyscy robili sobie z nią zdjęcia dla beki!! Zobaczcie zdjęcia Szczesngo czy Marini wszyscy mieli z niej beke ja też dlatego zapozowałem na zasadzie zobaczcie tą żenade!!! Najgorsze jest to ze to wszystko odbija sie na mojej dziewczynie z którą jestem już ponad dwa lata i bardzo ja kocham!!! Nazywa sie Klaudia a nie żadna Patrycja aka gola dupa!!! - tak całe zamieszanie Piotr wytłumaczył na swoim Facebooku (pisownia oryginalna).

Zobacz: Kim jest Patrycja Wojnarowska? >>

W poprzednich postach, Kukulski tłumaczy, że Wojnarowska to po prostu jego koleżanka, z którą spotkał się na imprezie... Niestety dla wszystkich żądnych gorących plotek - nie będzie kolejnej gorącej pary rodem z rozkładówek brukowców.

Zobacz: Patrycja Wojnarowska i nagie piersi na imprezie Playboya 2012 >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 19.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również