szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Paulina Sykut została ambasadorką marki Nife!

Paulina Sykut została ambasadorką marki Nife! Pogodynka Polsatu i współprowadząca Must Be The Music wystąpi w kampanii Nife na wiosnę i lato 2014. Zobacz zdjęcia z backstage'u!

Tagi: moda 2014, NIFE, paulina sykut

Paulina Sykut

fot: fot. materiały prasowe

Marka Nife, która słynie z prostych i klasycznych ubrań na każdą okazję, przygotowuje nową kampanię na wiosnę i lato 2014. Co ciekawe, zobaczymy w niej nie tylko nowe ubrania marki, ale także Paulinę Sykut, która je zaprezentuje!

Przeczytaj więcej o Paulinie Sykut!

Zaproszenie Pauliny do współpracy to nie przypadek. Jesteśmy młodą, rozwijającą się marką, dlatego poszukiwaliśmy osobowości, która jest na podobnym etapie swojej drogi jak my, a dodatkowo wpisuje się swoją urodą i charakterem w naszą wizję kobiety NIFE. Paulina idealnie nadaje się do opowiedzenia naszej historii – jest u progu swojej kariery, która dynamicznie przyspiesza każdego dnia, ma interesującą, niezwykle kobiecą urodę, a przede wszystkim urzekła nas swoją osobowością - powiedziała Sylwia Ciekot, właścicielka marki.

Zdjęcia do sesji wykonał fotograf Kamil Majdański i Konrad Bąk, którzy współpracują z marką od kilku sezonów. Agencją odpowiedzialną za produkcję sesji jest Art Of Publicity.

Zobacz kolekcje marki Nife!

Zanim odbędzie się premiera pełnej kampanii marki Nife, to zobaczcie zdjęcia z backstage'u!

poprzedni
nastepny
_ST15594
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 27.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Czyj styl podziwia Paulina Sykut? Najlepiej ubrane Polki według Pauliny Sykut
Czyj styl podziwia Paulina Sykut? Najlepiej ...

Paulina Sykut zdradza portalowi Glamki.pl, czyj styl najbardziej podziwia! Prezenterka zawsze wygląda świetnie i słynie z ciekawych stylizacji. Sprawdź, które Polki zasługują według Pauliny Sykut na miano najlepiej ubranych gwiazd!

Paulina Sykut i jej ulubione trendy na wiosnę: Co będzie nosiła Paulina Sykut w sezonie wiosna lato 2014?
Paulina Sykut i jej ulubione trendy ...

Paulina Sykut pojawiła się na piątkowym pokazie Joanny Klimas i po raz kolejny udowodniła, że doskonale zna się na modzie. Postanowiliśmy spytać Paulinę, które z wiosennych trendów najbardziej się jej podobają. Paulina ...