szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Paweł z Warsaw Shore wróci na studia?

Paweł z Warsaw Shore myśli o powrocie na studia! Celebryta zamierza skończyć swoją pracę licencjacką. Sprawdźcie, na jaki temat Paweł pisze swoją pracę!

Tagi: paweł z warsaw shore, warsaw shore

Paweł z Warsaw Shore wróci na studia?

Paweł z Warsaw Shore ostatnio staje się coraz popularniejszy. Niedawno głośno było o jego rzekomym związku z Eweliną. Do tego słynie z imprezowego stylu życia i podrywania kobiet.

Przeczytaj także: Ewelina i Paweł z Warsaw Shore - czy są razem? Ewelina potwierdza!

Jednak być może nie każdy wie, że imprezy i kolejne romanse to niejedyne jego ambicje. Otóż okazuje się, że Paweł planuje wrócić na studia! Przez program Warsaw Shore musiał je przerwać, ale teraz myśli o powrocie i dokończeniu swojej pracy licencjackiej.

Zawiesiłem studia, mam dziekankę. Po prostu nie wyrobiłem czasowo. Zlecenia, do tego studia, sesja i tak dalej. Zawiesiłem to wszystko. Pisałem fajny licencjat „Codzienne życie prostytutek w XX wieku” i miałem już napisane 20 stron, jeszcze troszeczkę mi zostało, ale na pewno do tego wrócę. Tym bardziej że jestem na trzecim roku i chciałbym to skończyć - powiedział Paweł w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Myślicie, że Pawłowi uda się dokończyć studia?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Publikacja: 29.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ciążowe stylizacje. Która prezentuje się najlepiej?
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ...

Ciąża Elizy z Warsaw Shore sprawiła, że celebrytka nadal cieszy się ogromną popularnością. Uczestniczka popularnego show nie daje o sobie zapomnieć i zamieszcza kolejne ciążowe stylizacje. Zobaczcie koniecznie ciążowe zestawy Elizy z ...

Trybson i Śmietana z Warsaw Shore mieszkają RAZEM! [WIDEO]
Trybson i Śmietana z Warsaw Shore ...

Trybson z „Warsaw Shore”, znany przede wszystkim ze związku z Elizą, nie tylko przygotowuje się obecnie do roli ojca, m.in. chodząc do szkoły rodzenia, lecz także dba o swoją zawodową przyszłość ...