szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PENELOPE CRUZ bez makijażu w ELLE

PENELOPE CRUZ na okładce ELLE US bez retuszu! Aktorka pokazała swoją prawdziwą twarz

Penelope Cruz pojawiła się na jednej z siedmiu okładek nowego wydania Elle US. Aktorka wystąpiła w bardzo naturalnym wydaniu. Na jej fotografii można dojrzeć piegi i drobne zmarszczki.

Tagi: Elle, gwiazdy bez makijażu, penelope cruz, PENELOPE CRUZ BEZ MAKIJAŻU, PENELOPE CRUZ W ELLE

PENELOPE CRUZ na okładce ELLE US bez makijażu?!

fot: fot. materiały prasowe

Ostatnio Penelope Cruz zniknęła z pierwszych stron gazet i poświęciła się swojemu drugiemu dziecku, które urodziła pod koniec lipca. Teraz aktorka powraca i to od razu na okładce. Penelope Cruz pojawiła się na jednej z siedmiu okładek najnowszego wydania Elle US.

Zobacz też: Penelope Cruz urodziła dziecko! W ten sam dzień co księżna Kate

Zdjęcie Penelope Cruz na okładce zaskakuje, bo nie zostało wyretuszowane! O ile aktorka ma bardzo delikatny makijaż (ma umalowane usta i rzęsy), o tyle graficy nie wyretuszowali jej piegów i drobnych zmarszczek na czole. Zdjęcie aktorki jest dziełem Nico.

Na pozostałych okładkach Elle US pojawiły się takie gwiazdy, jak: Reese Whiterspoon, Marion Cotiliard, Shailene Woodley i Melissa McCarthy.

Podoba się Wam Penelope Cruz na okładce w tak naturalnym wydaniu?

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 15.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Penelope Cruz skończyła 40 lat: Zobacz najlepsze stylizacje Penelope Cruz!
Penelope Cruz skończyła 40 lat: Zobacz ...

Penelope Cruz skończyła 40 lat! Z tej okazji postanowiłyśmy przypomnieć wam najlepsze stylizacje pięknej Penelope. Zobaczcie, jak Penelope Cruz zmieniała się w czasie swojej kariery i jakie suknie najchętniej wybierała!