szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dziecko Penelope Cruz i Javiera Bardema to córeczka!

Penelope Cruz urodziła dziecko! W ten sam dzień co księżna Kate

W dniu narodzin Royal Baby, w poniedziałek 22 lipca 2013, przyszło na świat dziecko Penelope Cruz i Javiera Bardema. Aktorska para została szczęśliwymi rodzicami córeczki.

Tagi: co urodziła penelope cruz, dziecko penelope cruz zdjęcia, penelope cruz, penelope cruz córka, penelope cruz dziecko, penelope cruz dziecko zdjęcia, penelope cruz javier bardem

Penelope Cruz urodziła dziecko! W ten sam dzień co księżna Kate

Penelope Cruz urodziła córeczkę!

fot: BULLS

Dziecko Penelope Cruz i Javiera Bardema przyszło na świat w poniedziałek wieczorem, 22 lipca 2013 roku w w Ruber Internacional Hospital  w Madrycie. 39-letnia aktorka urodziła córeczkę. Dziecko czuje się dobrze i już wkrótce szczęśliwi rodzice będą mogli zabrać je do domu.

Aktorska para nie ukrywa zadowolenia, że udało im się uniknąć niepotrzebnego rozgłosu. W tym dniu bowiem oczy całego świata zwrócone były na księżną Kate i księcia Williama, którzy w poniedziałek, 22 lipca, powitali na świece swoje pierwsze dziecko.

Zobacz także: Kate Middleton urodziła syna! Dziecko księżnej Kate przyszło na świat 22 lipca 2013>>>

Córka Penelope Cruz i Javier Bardem to drugie dziecko aktorskiej pary. W styczniu 2011 przyszedł na świat ich syn Leo Encinas Cruz.

Czekamy zatem na pierwsze zdjęcia dziecka Penelope i Javiera!

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Penelope Cruz skończyła 40 lat: Zobacz najlepsze stylizacje Penelope Cruz!
Penelope Cruz skończyła 40 lat: Zobacz ...

Penelope Cruz skończyła 40 lat! Z tej okazji postanowiłyśmy przypomnieć wam najlepsze stylizacje pięknej Penelope. Zobaczcie, jak Penelope Cruz zmieniała się w czasie swojej kariery i jakie suknie najchętniej wybierała!