szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PENELOPE CRUZ kolekcja bielizny Agent Provocateur. Aktorka wyreżyserowała film reklamowy

PENELOPE CRUZ wyreżyserowała kampanię reklamową marki Agent Provocateur

Penelope Cruz zadebiutowała jako reżyser! Gwiazda stanęła po drugiej stronie kamery i stworzyła krótki film promujący jej własną linię bielizny L' Agent dla marki Agent Provocateur.

Tagi: AGENT PROVOCATEUR, penelope cruz, Penelope Cruz Agent Provocateur, PENELOPE CRUZ FILM, PENELOPE CRUZ WYREŻYSEROWAŁA REKLAMĘ

PENELOPE CRUZ wyreżyserowała kampanię reklamową marki Agent Provocateur

Penelope Cruz zadebiutowała jako reżyser.

fot: BULLS

Penelope Cruz już od roku współpracuje z marką Agent Provocateur. Gwiazda stworzyła kilka kolekcji bielizny wraz ze swoją siostrą Moniką Cruz. Teraz siostry zaprojektowały kolejną kolekcję L' Agent, a Penelope wyreżyserowała film promujący ją. To reżyserski debiut gwiazdy.

Co ciekawe, w krótkim filmie promującym kolekcję Penelope wystąpił jej mąż, Javier Bardem, a także modelka Irina Shayk oraz ciężarna siostra Penelope, Monica.

Kampania reklamowa była nagrywana w rodzinnym mieście obu sióstr, czyli w Madrycie i była naprawdę rodzinnym przedsięwzięciem. Brat Penelope i Moniki, Eduardo Cruz, stworzył ścieżkę dźwiękową do reklamy, a ich mama, Encarna Sanchez była asystentką na planie zdjęciowym!

Reżyserski debiut Penelope Cruz

To interesujące doświadczenie było bardzo osobiste i ważne dla mnie - powiedziała Cruz o swoim debiucie po drugiej stronie kamery. Producenci bielizny dali mi wolność i mogłam opowiedzieć historię w taki sposób, w jaki chciałam to zrobić. Zatrudniłam kobiety o różnych kształtach i rozmiarach, by pokazać, że ta marka jest dla wszystkich kobiet - dodała gwiazda.

Premiera kampanii reklamowej odbędzie się w środę, 21 lipca w Soho Hotel. Jednak nie pojawi się na niej sama Penelope ze względu na córeczkę, którą urodziła zaledwie tydzień temu.

Zobacz też: Penelope Cruz urodziła dziecko! W ten sam dzień co księżna Kate

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 31.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Penelope Cruz skończyła 40 lat: Zobacz najlepsze stylizacje Penelope Cruz!
Penelope Cruz skończyła 40 lat: Zobacz ...

Penelope Cruz skończyła 40 lat! Z tej okazji postanowiłyśmy przypomnieć wam najlepsze stylizacje pięknej Penelope. Zobaczcie, jak Penelope Cruz zmieniała się w czasie swojej kariery i jakie suknie najchętniej wybierała!