szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Penelope Cruz i Javier Bardem znowu zostaną rodzicami!

Penelope Cruz znowu w ciąży?

Dopiero co Shakira i Gerard Piqué zostali rodzicami, a już kolejna hiszpańskojęzyczna para obwieszcza radosną nowinę. Penelope Cruz i Javier Bardem spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka cieszy się tym bardziej, iż w ciąży towarzyszyć jej będzie inna bliska osoba w błogosławionym stanie. Kto?

Tagi: Gerard Piqué, penelope cruz, penelope cruz ciąża, penelope cruz javier bardem, penelope cruz siostra, penelope cruz w ciąży, plotki o gwiazdach, shakira dziecko, shakira Gerard Piqué, vicky christina barcelona

Penelope Cruz znowu w ciąży?

Penelope Cruz i Javier Bardem znowu będą rodzicami!

fot: BULLS

Penelope Cruz jest w ciąży - plotka została już oficjalnie potwierdzona. 38-letnia gwiazda i jej mąż Javier Bardem wychowają już dwuletniego dzisiaj synka Leonardo. Czy tym razem zostaną rodzicami córeczki?

Cruz i Bardem odnowili swój dawny romans na planie filmu Woody'ego Allena Vicky Christina Barcelona w 2007 roku. Para pobrała się w lipcu 2010 roku na wyspach Bahama, gdy aktorka była już w szóstym miesiącu ciąży. Penelope Cruz spotykała się wcześniej m.in. z Tomem CruiseMatthew McConaughey'em. Javier Bardem przez wiele lat związany był z Christiną Pales.

Hiszpańska familia aktorki powiększy się jednak o dwoje dzieci... W ciąży jest bowiem także siostra Penelope - 35-letnia Monica Cruz, która skorzystała z usług anonimowego dawcy spermy. Co interesujące, Monica będzie blogować o swojej ciąży dla hiszpańskiej prestiżowej gazety El Pais.

Zobacz fragment filmu Vicky Christina Barcelona z Penelope Cruz i Javierem Bardem w rolach głównych
Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Penelope Cruz skończyła 40 lat: Zobacz najlepsze stylizacje Penelope Cruz!
Penelope Cruz skończyła 40 lat: Zobacz ...

Penelope Cruz skończyła 40 lat! Z tej okazji postanowiłyśmy przypomnieć wam najlepsze stylizacje pięknej Penelope. Zobaczcie, jak Penelope Cruz zmieniała się w czasie swojej kariery i jakie suknie najchętniej wybierała!