szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Pharrell Williams nie przyjedzie do Polski. Odwołano wielki koncert wokalisty!

Koncert Pharrella Williamsa odwołany! Wokalista miał pojawić się 20 czerwca na Pepsi Arena w Warszawie. Organizator poinformował, że koncert zostaje odwołany z przyczyn niezależnych od niego!

Tagi: PHARRELL WILLIAMS, Pharrell Williams koncert odwołany, Pharrell Williams koncert polska

Pharrell Williams  przygotuje kolekcję dla adidas Originals. Mamy pierwsze zdjęcie kampanii!

fot: mat. prasowe

Pharrell Williams miał pojawić się już 20 czerwca w Warszawie w ramach festiwalu Pozytywne Wibracje Festival 2014. Muzyk zasłynął dzięki singlowi Happy, który śpiewał cały świat. Niestety gwiazda nie przyjedzie do Polski, organizator poinformował, że z przyczyn niezależnych od niego koncert zostaje odwołany!

W oświadczeniu zamieszczonym przez organizatora możemy przeczytać: Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Pharrell Williams, główna gwiazda tegorocznej czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival, odwołał swój występ w Polsce. Jesteśmy zmuszeni do zakomunikowania tej wiadomości na dwa tygodnie przed planowanym wydarzeniem na stadionie Pepsi Arena w Warszawie. W związku z zaistniałą sytuacją planujemy przełożenie festiwalu na późniejszy termin. Sprawdzamy dostępność pozostałych artystów, postaramy się także o kolejną gwiazdę festiwalu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby poinformować Państwa o nowej dacie oraz ewentualnych zmianach w line-upie jak najszybciej. Nastąpi to nie później niż do 30 czerwca br.

Zobacz też Pharrell Williams. O co chodzi z tym kapeluszem? >>>>>

Fani Pharrella Williamsa z pewnością będą niepocieszeni, a wiele osób kupiło już bilety. Wy również znaleźliście się w tym gronie?

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 06.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Pharrell Williams. O co chodzi z tym kapeluszem?
Pharrell Williams. O co chodzi z ...

Charakterystyczny kapelusz z vintage kolekcji Vivienne Westwood został okrzyknięty gorącym trendem sezonu. Wszystko to dzięki Pharrellowi Williamsowi, który uczynił go swoim znakiem rozpoznawczym. Skąd się wziął kapelusz piosenkarza i ile zapłacili amerykańscy ...