szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Pierwsze miłości gwiazd: Agnieszka Więdłocha, Sylwia Gliwa i Weronika Książkiewicz zdradzają w kim się kochały!

Agnieszka Więdłocha, Sylwia Gliwa i Weronika Książkiewicz zdradziły kulisy swoich miłości! W kim się kochały? Jak okazywały uczucie? Zobaczcie, jak gwiazdy wspominają po latach swoje pierwsze miłości!

Tagi: agnieszka więdłocha, Sylwia Gliwa, weronika książkiewicz

Pierwsze miłości gwiazd: Agnieszka Więdłocha, Sylwia Gliwa i Weronika Książkiewicz zdradzają w kim się kochały!

Gwiazdy opowiedziały o swoich pierwszych miłościach! Agnieszka Więdłocha przyznała, że przypadkowo spotkanemu przystojniakowi zawdzięcza karierę. Gdyby nie on, jej losy mogłyby się potoczyć zupełnie inaczej, bo zamiast na kółku teatralnym wylądowałaby na zajęciach z fotografii!

Z kolei Sylwia Gliwa przeżywała bardzo romantyczną miłość już jako 5-latka. Jednak nie uległa żądaniom ani prośbom ukochanego i nie dała mu się zaciągnąć w pewne odludne miejsce.

Swoją przedszkolną miłość doskonale pamięta też Weronika Książkiewicz. Gwiazda znalazła bardzo ciekawy sposób na okazywanie uczucia, ale nie próbujcie go powtarzać - Wasz wybranek może uciec, jeśli zastosujecie metody uwodzenia 6-letniej Weroniki.

Sprawdź też: Jak szybko schudnąć? Gwiazdy zdradzają swoje sposoby >>>

Zobaczcie, jak gwiazdy wspominają swoje pierwsze miłości!

źródło: x-news

Autor: J.M.

Publikacja: 11.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...