szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Piotr Kukulski miał wypadek na Helu

PIKEJ miał wypadek na wodzie! Co się stało Piotrowi KUKULSKIEMU?

Pikej miał wypadek. Piotr Kukulski, bardziej znany jako Pikej jest miłośnikiem sportów wodnych. Wypadek wydarzył się podczas wodnych szaleństw na Helu. Co się stało Pikejowi na wakacjach?

Tagi: pikej, pikej miał wypadek, pikej wakacje, pikej wypadek, pikej wypadek na wakacjach, Piotr Kukulski, wypadek pikeja

PIKEJ miał wypadek na wodzie! Co się stało Piotrowi KUKULSKIEMU?

Piotr Kukulski ma wybity bark

fot: facebook.com/PiKejOfficialFanPage

Wypadek Piotra Kukulskiego. Popularny Pikej doznał urazu podczas szaleństw na wodzie. Kukulski ma wybity bark. Sam zainteresowany podsumował swoją kontuzję na swoim profilu na Facebooku.

Zobacz także: PIOTR KUKULSKI BLOG: Pikej został blogerem. Stylizacje brata Natalii Kukulskiej >>

- Dzisiejsza jazda na kole za motorowka skończyła sie tak.... Nawet nie wiecie jak boli wybity bark masakra... - napisał Pikej. Po czym w kolejnym statusie dodał: - Kurde z tym sie nie da spać.... - komentując dość rozległy i niewygodny gips.

Zobacz także: PIOTR KUKULSKI: PiKej w DZIEŃ DOBRY TVN i jego wpadki >>

Jedno jest pewne, kariera sportowa Pikeja music poczekać. Nie od dziś wiadomo, że Piotr jest fanem wakeboardingu i windsurfingu. Może dzięki temu będzie mógł się skupić na swojej karierze muzycznej. Niezależnie od planów, życzymy powrotu do zdrowia.


Autor: mkusy

Zdjęcia: facebook.com/PiKejOfficialFanPage

Publikacja: 30.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KASIA TUSK posłuchała PIKEJA? Blog Kasi Tusk używa już plików cookies
KASIA TUSK posłuchała PIKEJA? Blog Kasi ...

Kasia Tusk najwidoczniej wzięła sobie do serca słowa Pikeja, który na swoim blogu napisał, że córka premiera nie stosuje się do przepisów ustawy o plikach cookies. Zara po publikacji rapera na blogu ...