szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Piłkarskie gwiazdy na ślubnym kobiercu. Bramkarz Łukasz Fabiański i Anna Grygier wzięli ślub! Radosław Majewski się ożenił. Robert Lewandowski żeni się

PIŁKARSKIE ŚLUBY: Fabiański, Majewski i Lewandowski, już nie do wzięcia!

Piłkarze Łukasz Fabiański i Radosław Majewski świętowali, ale tym razem nie na boisku. Reprezentanci Polski bawili się na własnych weselach, bowiem obaj powiedzieli tak swoim wybrankom. Niebawem do klubu piłkarskich żonkosiów dołączy Robert Lewandowski.

Tagi: Łukasz Fabiański, łukasz fabiański ślub, Radosław Majewski, radosław majewski się ożenił, radosław majewski ślub, robert lewandowski, robert lewandowski anna stachurska, robert lewandowski borussia dortmund, ślub fabiańskiego, ślub majewskiego

PIŁKARSKIE ŚLUBY: Fabiański, Majewski i Lewandowski, już nie do wzięcia!

Łukasz Fabiański porzucił kawalerski stan i wziął ślub

fot: BULLS

Baby boom u gwiazd, a śluby wśród piłkarzy! Łukasz Fabiański i Radosław Majewski zmienili swój stan cywilny. Fabiański, bramkarz Arsenalu Londyn, powiedział tak w Szamotułach, a Radosław Majewski z Nottingham Forest, w swoim rodzinnym Pruszkowie.

Sezon piłkarski w większości lig odpoczywa, ale piłkarze nie próżnują. Kolejni reprezentanci Polski, zmieniają stan cywilny. Co ciekawe, grając w zagranicznych ligach, powracają do kraju, by tutaj składać ślubną przysięgę. Tak uczynił m.in. bramkarz Arsenalu, który pięknym Rolls Roycem powiózł wybrankę Annę Grygiel do ołtarza w Szamotułach, gdzie zaczynał piłkarską karierę.

Kawalerski stan opuścił także inny piłkarz ligi angielskiej, Radosław Majewski. Pomocnik Nottingham Forest powiedział tak w rodzinnym Pruszkowie. Jego żoną została długoletnia partnerka, Katarzyna Szawłowska. Na ślubie gościł inny reprezentant Polski, Adrian Mierzejewski.

Warto przypomnieć, że jeszcze przed nami najważniejszy być może piłkarski ślub tego lata. Robert Lewandowski i Anna Stachurska wezmą ślub już 22 czerwca 2013 roku.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również