szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Piosenka Margaret "Thank You Very Much" jest już hitem za granicą

Piosenka Margaret THANK YOU VERY MUCH w reklamie niemieckiej stacji PRO7!

Zagraniczna kariera Margaret wyraźnie nabiera tempa. Jej przebój Thank You Very Much grają już duże rozgłośnie europejskie a ostatnio hit pojawił się jako tło muzyczne w reklamie nowej ramówki jednej z największych stacji komercyjnych w Niemczech - PRO7. To kolejny wielki krok do międzynarodowej kariery polskiej blogerki!

Tagi: margaret, margaret blog, margaret piosenka thank you very much, margaret piosenki, margaret thank you very much

Piosenka Margaret THANK YOU VERY MUCH w reklamie niemieckiej stacji PRO7!

Margaret robi karierę za granicą! Jej piosenka Thank You Very Much reklamuje ramówkę niemieckiej stacji PRO7

fot: WBF

Blogerka i piosenkarka Margaret, której piosenka Thank You Very Much jest jednym z największych hitów w Polsce, właśnie zaczyna karierę za granicą. Ostatnio jej muzyka i styl zdobyły uznanie w Niemczech. Piosenkę Thank You Very Much grają już niemieckie rozgłośnie radiowe a blog i stylizacje Margaret przyciągają coraz więcej niemieckich fanów. Ostatnio w związku promocją swojej płyty gwiazda pojawiła się na berlińskim Fashion Weeku, gdzie zaprezentowała rewelacyjną kreację Bartka Janusza.

Zobacz także: Margaret: modny look podczas Fashion Week w Berlinie>>>

Zagraniczna kariera Margaret wyraźnie nabiera rozpędu. Sukces wróży jej nawet sama Karolina Korwin-Piotrowska, która na swoim blogu wypowiada się o młodej gwieździe w samych superlatywach. Dziennikarka twierdzi, że Margaret ma duże szanse zrobić międzynarodową karierę. Myślę, że mamy hit, na jaki czekaliśmy od dawna - napisała o piosenkarce Korwin-Piotrowska.

Wygląda na to, że dziennikarka ma dobrego nosa, bo Margaret właśnie odniosła kolejny wielki sukces: jej przebój Thank You Very Much został tłem muzycznym do reklamy nowej ramówki stacji PRO7. Jest to jedna z największych stacji komercyjnych w Niemczech, którą codziennie oglądają miliony niemieckich widzów. Zatem można spodziewać się, że swoją piosenką Margaret już wkrótce otworzy sobie drzwi do wielkiej kariery za granicą a jej najnowszy kawałek Tell Me How Are Ya zapowiadający EP-kę All I Need osiągnie międzynarodowy sukces.
Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 09.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!