szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PIOTR KUKULSKI BLOG: Blog Piotra Kukulskiego działa zgodnie z prawem

PIOTR KUKULSKI BLOG: Pikej reaguje na porównanie do Kasi Tusk! BLOG PIOTRA KUKULSKIEGO działa zgodnie z prawem

Blog Piotra Kukulskiego, znanego jako Pikej, wywołał w mediach sporo szumu! Wiele portali internetowych porównało go nawet do Kasi Tusk. Co on na to? Nie widzi podobieństwa! Mój blog chociaż działa zgodnie z prawem! - odpowiada Piotr Kukulski na blogu.

Tagi: blog kasi tusk, BLOG PIKEJA, BLOG PIOTRA KUKULSKIEGO, kasia tusk, kasia tusk blog, PEKAYLIFESTYLE.COM, PIKEJ BLOG, PIKEJ O PORÓWNANIU DO KASI TUSK, Piotr Kukulski, PIOTR KUKULSKI BLOG, PIOTR KUKULSKI JAK KASIA TUSK, UNIQUE WORLD FOT UNIQUE PEOPLE

PIOTR KUKULSKI BLOG: Pikej reaguje na porównanie do Kasi Tusk! BLOG PIOTRA KUKULSKIEGO działa zgodnie z prawem

Piotr Kukulski nie zgadza się z porównaniami jego blog do bloga Kasi Tusk.

fot: pekaylifestyle.com

Piotr Kukulski został blogerem, co wywołało w mediach ogromny szum! Portale plotkarskie zaczęły porównywać Pikeja do Kasi Tusk, co jego samego najwyraźniej zaskoczyło. Na swoim blogu skomentował te porównania.

Wczoraj media porównywały mnie do Kasi Tusk. Dzisiaj z ciekawości wszedłem na jej blog i szczerze mówiąc nie widzę wielkiego podobieństwa. Blog Kasi to maszynka do zarabiania pieniędzy. Na sukces premierówny pracuje kilka jak nie kilkanaście osób - napisał Pikej.

Blog Kasi Tusk łamie prawo!

Pikej zauważył również kolejną ważną różnicę między swoim a Kasi Tusk blogiem. Otóż, według Piotra Kukulskiego blog Kasi Tusk łamie prawo. Sprawa wygląda poważnie...

Ale rzuciła mi się w oczy pewna nieprawidłowość. Premier chyba nie dopilnował córki, a może Kasia Tusk jest poza prawem? Nie stosuje się ona do przepisów o plikach Cookies. Ustawa obowiązuje wszystkich, którzy prowadzą serwisy www. Brak zastosowania się do niej grozi poważnymi konsekwencjami - karami pieniężnymi o wysokości do trzech procent dochodów. Jak myślicie czy Kasia dostanie karę od tatusia?????  Od 50 tyś złotych (jak donoszą media), 3% kary to całkiem spora suma... - napisał Pikej.

Co odpowiecie na pytanie Piotra Kukulskiego?

Zobacz też: PIOTR KUKULSKI BLOG: Pikej został blogerem. Stylizacje brata Natalii Kukulskiej

Autor: Kinga

Zdjęcia: pekaylifestyle.com

Publikacja: 12.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również