szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PIOTR KUKULSKI PIKEJ odpowiada Wojewódzkiemu na felieton

PIOTR KUKULSKI kłóci się z Wojewódzkim! Pikej odpowiedział na felieton Wojewódzkiego na Facebooku

Piotr Kukulski jest jednym z bohaterów najnowszego felietonu Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz nie wyraził się o nim pozytywnie, więc Pikej szybko zareagował, zamieszczając wpis na Facebooku.

Tagi: FELIETON KUBY WOJEWÓDZKIEGO, kuba wojewódzki, pikej, Piotr Kukulski, PIOTR KUKULSKI ODPOWIEDZIAŁ WOJEWÓDZKIEMU

PIOTR KUKULSKI kłóci się z Wojewódzkim! Pikej odpowiedział na felieton Wojewódzkiego na Facebooku

fot: pekaylifestyle.com, WBF

W najnowszym felietonie Kuby Wojewódzkiego Mea Pulpa jednym z bohaterów jest Piotr Kukulski, czyli Pikej. Jak można się spodziewać, Kuba Wojewódzki wyśmiewa brata Natalii Kukulskiej.

To jest dowód, że sukces w Polsce jest możliwy nawet w rekordowo krótkim czasie. Piotr Kukulski, znany szeroko jako Pikej, sprzedaje swój apartament, bo szuka większego. Do wzięcia jest 130 m kw. luksusu na warszawskiej Woli. Jacuzzi z masażem, fontanna z masażem i glazura z terakotą. Jakże inaczej w tym przypadku będzie brzmiała odpowiedź na pytanie: Od kogo kupiłeś mieszkanie? Od nikogo - czytamy w felietonie Wojewódzkiego.

Reakcja Pikeja

Oczywiście Pikej zareagował na ostre słowa Kuby Wojewódzkiego. Zamieścił wpis na Facebooku, a po jakimś czasie go skasował (bał się odwetu Kuby Wojewódzkiego?).

Zobacz też: PIOTR KUKULSKI BLOG: Pikej reaguje na porównanie do Kasi Tusk! BLOG PIOTRA KUKULSKIEGO działa zgodnie z prawem

W swojej odpowiedzi Kukulski napisał, że raz odmówił Wojewódzkiemu udziału w jego programie, za co pewnie dziennikarz się mści.

Autor: Kinga

Zdjęcia: pekaylifestyle.com WBF

Publikacja: 01.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...