szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PIOTR KUKULSKI. Co powiedział Pikej o Patrycji Wojnarowskiej

PIOTR KUKULSKI O PATRYCJI WOJNAROWSKIEJ. Pikej wyśmiewa celebrytkę

Piotr Kukulski nie daje spokoju Patrycji Wojnarowskiej, z którą pozował do zdjęć podczas imprezy Playboya. Już po raz kolejny wyśmiał ją na Facebooku.

Tagi: FACEBOOK PIOTRA KUKULSKIEGO, patrycja wojnarowska, PATRYCJA WOJNAROWSKA SINGIEL, pikej, PIKEJ FACEBOOK, PIKEJ O WOJNAROWSKIEJ, Piotr Kukulski, PIOTR KUKULSKI FACEBOOK, PIOTR KUKULSKI O WOJNAROWSKIEJ, playboy

PIOTR KUKULSKI O PATRYCJI WOJNAROWSKIEJ. Pikej wyśmiewa celebrytkę

fot: Facebook, pekaylifestyle.com

Piotr Kukulski spotkał Patrycję Wojnarowską na imprezie Playboya. Jej strój zrobił na nim spore wrażenie, dlatego postanowił zrobić sobie z nią kilka zdjęć. Potem musiał się tłumaczyć, że Patrycja nie jest jego dziewczyną!

Wczoraj napisałem o tej Patrycji aka goła dupa jako o koleżance bo nie chciałem robic dziewczynie przykrości, ale jak widac tak sie nie da!!! Spotkałem tą laske tam po raz pierwszy w życiu wychodząc już z imprezy playboya!! Wszyscy robili sobie z nią zdjęcia dla beki!! - napisał Pikej na Facebooku.

Tym razem Kukulski znów wspomniał o Patrycji, przy okazji robiąc jej darmową reklamę!

Patrycja Wojnarowska nagrywa singiel

Pikej zdradził na Facebooku, że Wojnarowska nagrywa swój pierwszy singiel. Oczywiście nie zapomniał jej wyśmiać.

Czy wiecie, że Wojnarowska ta z gołą dupą wydaje singiel i ma dwóch managerów!!?? Nie dość, że wypłynęła po tym jak zrobiłem sobie z nią zdjęcie dla beki, to jeszcze teraz odbierze mi "hejterów" wydając singiel... FUCK!!! Myślicie, że przyjmie pseudonim artystyczny LINDA? - napisał Pikej i zamieścił rzekome zdjęcia Patrycji z portalu dla luksusowych prostytutek, na którym jest podpisana jako Linda.

Myślicie, że Patrycja odpowie Pikejowi? Szykuje się nam "wojna gwiazd"?

Zobacz też: PATRYCJA WOJNAROWSKA nie jest dziewczyną PIKEJA! Muzyk stanowczo zaprzecza

Autor: Kinga

Zdjęcia: Facebook pekaylifestyle.com

Publikacja: 17.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...