szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Piróg potwierdza związek z Piaskiem!

Michał Piróg w końcu potwierdził plotki! Wyznał, że tworzyli parę z Andrzejem Piaskiem Piasecznym. Mieliśmy się razem zestarzeć - powiedział o znanym piosenkarzu. Dowiedz się, co w swojej książce napisał Piróg o związku z Piaskiem!

Tagi: andrzej piaseczny, michał piróg

Piróg potwierdza związek z Piaskiem!

Michał Piróg wydał niedawno swoją biografię. Jego wspomnienia spisała Iza Bartosz, która wcześniej zasłynęła m.in. książką o Katarzynie Waśniewskiej, Wybaczcie mi... Tancerz nie krył przed dziennikarką niczego - wyjawił nawet prawdę o związku z Piaskiem!

Teraz Iza Bartosz wraca z nową książką, z której możemy poznać fakty z życia Michała Piroga. Biografia nosi tytuł Chcę żyć. Co prawda nazwisko Piasecznego nie pada w kontekście związków Michała, ale trudno nie domyślić się, że chodzi właśnie o niego - zwłaszcza, że to, że artyści byli parą jest już od dawna tajemnicą Poliszynela.

Skąd wiadomo, że chodzi o Piaska? W 2008 roku, Piaseczny udzielił Vivie wywiadu, w którym powiedział o Michale: wydawał się idealny do tego, byśmy mogli się razem zestarzeć. Nie wyszło, tak się przecież zdarza.

Teraz Michał Piróg mówi o nim, parafrazując te słowa: Kiedyś ktoś zadał mu pytanie o nasz związek, a on odpowiedział: "Ten ktoś wydawał się idealny, byśmy mogli się razem zestarzeć. Nie wyszło, tak się przecież zdarza."

Choć Piasek i Piróg przyznają w wywiadach, że przed laty przeżyli wielką miłość, nigdy nie wyjawili wprost o kogo dokładnie chodzi. Nawet w swojej książce Piróg, mówi o Andrzeju Piasecznym Z. Dlaczego?

Kiedyś obiecaliśmy sobie, że nigdy, nawet jeśli będziemy opowiadać o tym, co nas łączyło, nie zdradzimy naszych imion. To był jego pomysł. Nazwijmy go po prostu Z - opowiada Michał Piróg. Co się stało, że ich związek się zakończył? Okazuje się, że pojawił się ktoś nowy...

Z. spędzał z nim coraz więcej czasu, a ja uważałem, że ich relacja jest co najmniej dziwna. Adam był jak jakaś pieprzona dama dworu, na każde zawołanie Z. Nie było między nimi żadnej chemii. To była relacja pan–sługa i to właśnie doprowadzało mnie do szału - wyznał Piróg. Adam był wampirem energetycznym, który uwielbiał czerpać energię z naszego związku. Najszczęśliwszy był wtedy, kiedy między nami działo się coś niedobrego. Momentami miałem wrażenie, że gdyby tylko Z. pozwolił, zamieszkałby na naszej wycieraczce, bo dzięki temu mógłby czuć zapach swojego władcy.

Przeczytaj więcej o Michale Pirogu >>>


Autor: J.M.

Publikacja: 15.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
MICHAŁ PIRÓG w sesji zdjęciowej dla pierwszego w Polsce gejowskiego magazynu Hole
MICHAŁ PIRÓG w sesji zdjęciowej dla ...

Michał Piróg wystąpił w sesji zdjęciowej dla pierwszego w Polsce gejowskiego magazynu Hole. Jego zdjęcia ukażą się w 10. numerze, a cała sesja nawiązuje do buddyzmu i filozofii ZEN. Michał Piróg pozował ...