szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jakiej płci jest dziecko Kate i Williama?

Płeć dziecka księżnej Kate i Williama: chłopiec czy dziewczynka? Książę wolałby córkę!

Chłopiec czy dziewczynka? Płeć dziecka księżnej Kate i Williama wciąż utrzymywana jest w tajemnicy. Dociekliwi dziennikarze postanowili jednak sprawdzić, jakie preferencje dotyczące płci dziecka ma książęca para. Jak się okazuje, książę William chętnie widziałby się w roli tatusia malutkiej córeczki. Czy księżna Cambridge również chciałaby mieć dziewczynkę?

Tagi: dziecko kate i williama, dziecko kate i williama płeć, dziecko księżnej kate jaka płeć, dzieko kate middleton chłopiec czy dziewczynka., kate middleton, płeć dziecka kate i williama, płeć dziecka kate middleton, płeć dziecka księżnej kate

Płeć dziecka księżnej Kate i Williama wciąż jest tajemnicą. Książę wolałby jednak córkę!

Dziecko księżnej Kate i Williama ma przyjść na świat 13 lub 14 lipca 2013

fot: BULLS

Dziecko Księżnej Kate i Williama ma przyjść na świat 13 lub 14 lipca 2013. Nadal jednak nie wiadomo, jakiej płci jest potomek książęcej pary. Jak na razie księżna Cambridge i książę William konsekwentnie odmawiali udzielania informacji na te temat. Przyszli rodzice nie zdradzają również imienia, jakie otrzyma ich córka lub syn.

Brytyjczykom pozostaje więc robić zakłady i czekać na oficjalne wieści z dworu. Od kilku miesięcy mieszkańcy Wysp zagorzale typują jakiej płci będzie pociecha Kate i Williama. Obstawiają także imiona dla dziecka a nawet to, jaki kolor włosów i oczu będzie miał malec.

Zobacz także: Dziecko Kate Middleton: jakie imię? Brytyjczycy robią zakłady>>>

Dociekliwi dziennikarze postanowili jednak szukać informacji u źródeł. Portal E! News podaje, że księżna Kate i książę William od dawna mają swoje preferencje co do płci dziecka. Informator portalu twierdzi, że książę wolałby, by jego następcą była kobieta. - Na początku William bardzo chciał, by była to dziewczynka. - zdradza źródło. - Był zachwycony myślą, że w rodzinie królewskiej może pojawić się dziewczynka i że w przyszłości panowanie obejmie królowa. Bardzo cieszył się na myśl, że byłby tatusiem małej córeczki - dodaje informator E!.

Z kolei księżna Kate podobno nigdy nie miała określonych preferencji. Jak podje źródło portalu, księżna troszczy się jedynie o to, by dziecko urodziło się zdrowe. - Jest na razie przejęta myślą o porodzie. Chce, by wszystko poszło bez komplikacji - dodaje.

Dziecko księżnej Kate i Williama ma przyjść na świat w szpitalu Św. Marii w londyńskiej dzielnicy Paddington. W tym samym, w którym 21 czerwca 1982 roku urodził się książę William. Sala porodowa jest wyposażona w klimatyzację, telewizor, telewizję satelitarną, Wi-Fi i sejf. Do usług księcia Williama i księżnej Cambridge będzie sztab kucharzy, gotowy spełnić każdą kulinarną zachciankę przyszłych rodziców.

Zobacz: Zdjęcie sali porodowej księżnej Kate! To tu przyjdzie na świat dziecko książęcej pary>>>

Zobacz także: Księżna Kate chce rodzić naturalnie! Szczegóły porodu dziecka Kate Middleton>>>

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 13.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również