szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Plotki o gwiazdach czyli autorski przegląd prasy kolorowej glamki.pl. Komentują Marcin Kusy i Łukasz Suda

PLOTKI O GWIAZDACH I DOWCIPNE KOMENTARZE czyli KOLOROWA PRASA oczami Marcina Kusego i Łukasza Sudy WIDEO

Plotki o gwiazdach, najnowsze wiadomości, pikantne szczegóły i błyskotliwe komentarze dziennikarzy portalu Glamki.pl. Marcin Kusy i Łukasz Suda, co tydzień przeglądają, plotkują i komentują wydarzenia z kolorowej prasy. Koniecznie zobacz materiał WIDEO.

Tagi: KUSY I SUDA, Łukasz Suda przegląd prasy, magiel towarzyski, Marcin Kusy przegląd prasy, plotki o gwiazdach, plotki z życia gwiazd, PRASA KOLOROWA WIDEO, przegląd kolorowej prasy, przegląd prasy, WIDEO PRZEGLĄD PRASY KOLOROWEJ

PLOTKI O GWIAZDACH I DOWCIPNE KOMENTARZE czyli KOLOROWA PRASA oczami Marcina Kusego i Łukasza Sudy. Co tydzień w portalu glamki.pl

Marcin Kusy i Łukasz Suda plotkują o gwiazdach na portalu glamki.pl

fot: Glamki.pl

Najciekawsze plotki o gwiazdach, pikantne newsy i komentarze dotyczące życia gwiazd. Nowy, autorski przegląd prasy dwójki dziennikarzy portalu glamki.pl.

Co tydzień, Marcin Kusy i Łukasz Suda przeglądają plotki o gwiazdach, kolorową prasę, śledzą wydarzenia z udziałem celebrytów i na gorąco komentują ich poczynania. Kto się pobiera, kto rozwodzi? Kto schudł, a kto przytył? Czy otwarcie nowej restauracji było udanym przedsięwzięciem towarzyskim czy kompletną klapą? Kto ma największe usta w Polsce, a kto najmniej zarobił na reklamie?

W tym tygodniu nie lada sensacje! Panowie wreszcie odkryją kogo kocha Tatiana Okupnik, sprawdzą również co z małą świnką potrafi zrobić Magda Gessler. Ponadto, Kusy i Suda wchodzą bez pardonu w związek Beaty Tadli i Jarosława Kreta. Zdradzą również, kto wiosną najlepiej skrobie pietruchę i to na całej stronie!

Gorące newsy i plotki o gwiazdach, co tydzień w autorskim przeglądzie kolorowej prasy w portalu glamki.pl. Zapraszają Marcin Kusy i Łukasz Suda. Z reguły nie są przygotowani, ale wiele mają na myśli!

Autor: mkusy

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 15.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również