szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ramówka TVN wiosna 2013 pokaz kolekcji Dawida Wolińskiego wiosna lato 2013

POKAZ DAWIDA WOLIŃSKIEGO na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Zobacz najlepsze kreacje!

Prezentacji ramówki TVN wiosna 2013 towarzyszył pokaz Dawida Wolińskiego, jurora programu Top Model. Projektant zaprezentował kreacje z kolekcji wiosna lato 2013. W nowej kolekcji znalazły się stylowe sukienki koktajlowe i eleganckie suknie na wieczór. Najlepsze kreacje z pokazu Dawida Wolińskiego podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN obejrzysz w galerii a cały pokaz prezentujemy w naszym filmie.

Tagi: dawid wolinski, dawid woliński, dawid woliński pokaz, kolekcja dawida wolińskiego wiosna lato 2013, pokaz wolińskiego ramówka tvn, pokaz wolińskiego wiosna lato 2013, ramówka tvn wiosna 2013, tvn, twb wiosna 2013, wiosenna ramówka tvn 2013

POKAZ DAWIDA WOLIŃSKIEGO na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Zobacz najlepsze kreacje!

Pokaz kolekcji Dawida Wolińskiego na prezentacji ramówki TVN wiosna lato 2013. Wśród zaprezentowanych kreacji pojawiły się krótkie sukienki wieczorowe z falbanami w stylu Vivienne Westwood.

fot: WBF

Prezentacja wiosennej ramówki TVN 2013 zaskoczyła wszystkich. Zamiast zwykłego spotkania z dziennikarzami, impreza rozpoczęła się od pokazu mody Dawida Wolińskiego. Projektant pojawił się na prezentacji, by promować program Top Model. Zostań modelką, który powróci na antenę TVN 6. marca 2013 roku. Przy okazji juror programu zaprezentował sukienki ze swojej nowej kolekcji wiosna lato 2013.

Wśród projektów pojawiły się stylowe kreacje na wieczór oraz eleganckie sukienki koktajlowe. Na wybiegu można było zobaczyć minimalistyczne i bardzo kobiece kreacje w odcieniach bieli, czerni i złota. Pojawiły się modne akcenty takie jak prześwity, falbany, błyszczące materiały i drapowania. Obok długich sukni, sporo było krótkich, rozkloszowanych sukienek w stylu Vivienne Westwood oraz dziewczęcych kreacji w stylu lat 60.

Na największą uwagę zasługuje odważna czarna sukienka z prześwitującą górą, którą na linii biustu projektant ozdobił frędzlami oraz rozłożysta popielata kreacja z peleryną.

Mini-pokaz Dawida Wolińskiego z prezentacji wiosennej ramówki TVN obejrzysz poniżej.

Najciekawsze kreacje prezentujemy w GALERII>>

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 08.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Kto zaprezentował się najlepiej?
TVN
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. ...

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawiło się  grono gwiazd! Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, Agnieszki Dygant czy Agnieszki Szulim, które występują w kolejnych sezonach swoich programów i seriali. Obok stałej kadry TVN ...

Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe programy zobaczymy na antenie TVN?
TVN
Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe ...

Jest już wiosenna ramówka TVN 2014! Stacja szykuje sporo nowości, zarówno jeśli chodzi o programy rozrywkowe jak i seriale. Sprawdź, jakie nowe programy pojawia się wiosną na antenie TVN.