szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Polsat zatrudnił byłą żonę Urbańskiego! Hubert Urbański wciąż bez pracy

Polsat zdecydował się na współpracę z Julią Chmielnik? To musi być cios dla Huberta Urbańskiego! Prezenter kolejny sezon pozostaje bez pracy w telewizji, a jego ostatnim medialnym wystąpieniem był sławny wywiad w Newsweeku, w którym nie pozostawił na byłej żonie suchej nitki. Czy to koniec jego kariery?

Tagi: hubert Urbański, julia chmielnik, twoja twarz brzmi znajomo

Polsat zatrudnił byłą żonę Urbańskiego! Hubert Urbański wciąż bez pracy

Hubert Urbański

fot: WBF

Hubert Urbański był typowany na prowadzącego Taniec z Gwiazdami, który już niebawem rusza w Polsacie. Według świadków, starałsię też o rolę konferansjera w show Twoja twarz brzmi znajomo. Jak już wiemy, w żadnym z programów nie zobaczymy jednak Huberta Urbańskiego. Wygląda na to, że jego złote czasy skończyły się wraz z ostatnią prowadzoną przez niego edycją Tańca z Gwiazdami jeszcze w TVN-ie.

Taniec z gwiazdami w Polsacie poprowadzi tancerka Anna Głogowska i wciąż uwielbiany przez Polaków Krzysztof Ibisz. W nowym show muzycznym Twoja twarz brzmi znajomo zobaczymy zaś Macieja Dowbora i Piotra Gąsowskiego, który przed laty zastąpił go w Tańcu z Gwiazdami.

Jak podaje Życie na Gorąco to nie koniec upokorzeń Huberta. Producenci show mieli zaproponować przygotowywanie gwiazd do występów jego byłej żonie, Julii Chmielnik. Julia jest z wykształcenia nauczycielem śpiewu, mogłaby więc sprawdzić się w tej roli, a przy okazji rozpocząć karierę w telewizji.

Hubert nie żyje z byłą żoną w dobrych stosunkach. Po tym jak oskarżył ją w Newsweeku o okrutne pozostawienie go samemu sobie po śmierci ojca i bycie Hannibalem Lecterem, trudno się dziwić, że z dawnej miłości nie pozostało już nic. Oby udało mu się uratować choć karierę.

Autor: J.M.

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 14.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...