szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Polski model Adam Kaszewski w magazynach: GQ Style, i-D Magazine, Lui Magazine

Polscy modele podbijają świat! ADAM KASZEWSKI: poznaj gwiazdę polskiego modelingu!

Już nie tylko Anja Rubik, Magdalena Frąckowiak i Zuzanna Bijoch są pięknymi twarzami polskiego modelingu. Na światowe wybiegi szturmem wkraczają polscy modele, a wśród nich przystojny Adam Kaszewski.

Tagi: adam kaszewski, moda polscy modele, modele w polsce, modeling męski, polscy modele, polscy modele 2013, polscy modele adam kaszewski, polski model, polski modeling, sławni polscy modele

Polscy modele podbijają świat: Adam Kaszewski

Adam Kaszewski w obiektywie Lorenzo Marucci

fot: Adam Kaszewski (oficjalny fanpage)

Polscy modele ciągle nie są jeszcze w naszym kraju zbyt znani, za to ich interesującą urodę doceniają światowi projektanci oraz redakcje najważniejszych pism modowych.

Pochodzący z Gostynina Adam Kaszewski wziął udział w ważnych pokazach mody zarówno Mediolańskiego, jak i Paryskiego Tygodnia Mody. Zaledwie 20-letni model chodził po wybiegu takich projektantów i domów mody jak: Trussardi, Moncler (Mediolan) czy Mugler, Thom Browne, Boris Bidjan Saberi oraz Rick Owens (Paryż). We francuskiej stolicy mody o otwarcie pokazu poprosił go sam Jean Paul Gaultier, co, jak wiadomo, jest niezwykłym wyróżnieniem dla modela, zwłaszcza początkującego.

Adam Kaszewski obecny jest bowiem w polskim modelingu od niedawna. Zaledwie po sześciu miesiącach pozowania, model pojawił się na okładce prestiżowego, mediolańskiego magazynu o modzie Lui Mag. Zdjęcia wykonał Marco Mezzani, a stylizacjami zajęła się Gessica Scorza.


Adam pojawia się także w kwietniowym numerze chińskiej edycji GQ Style oraz w świetnej sesji dla jednego z najważniejszych magazynów w branży - i-D Magazine.

Na szczęście polski model nie ogranicza się tylko do światowych wybiegów - ostatnio mogliśmy zobaczyć go podczas pokazu mody Pulsar Mariusza Przybylskiego. Mamy nadzieję, że w sezonie nadchodzących pokazów, znowu będzie cieszył nasze oczy.

Autor: monroe

Zdjęcia: Adam Kaszewski (oficjalny fanpage)

Publikacja: 13.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...