szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sylwetka Magda Frąckowiak

MAGDA FRĄCKOWIAK: kim jest polski aniołek Victoria's Secret?

Magda Frąckowiak należy do czołówki światowego modellingu, a jej zdjęcia zdobią okładki Vogue, Vanity Fair czy Harper's Bazaar. Słynie z idealnej figury i niesamowitego poczucia humoru. Oto ona, Magda Frąckowiak!

Tagi: frąckowiak bio, magda frackowiak YES, magda frąckowiak, magda frąckowiak nago, magda frąckowiak sylwetka, magda frąckowiak victoria's secret, sławne modelki, victoria's secret 2013, victoria's secret modelki

Magdalena Frąckowiak, sylwetka

Magdalena Frąckowiak, fot. Facebook

fot: EB

Pochodzi z Gdańska. Na codzień pracuje w Nowym Jorku. Przyjaźni się z Karlem Lagerfeldem i imprezuje z Terrym Richardsonem. Magda Frąckowiak to 180 cm słowiańskiej urody, idealne wymiary oraz niesamowite poczucie humoru. Karierę modelki zaczynała w roku 2000. Zdała maturę, przez rok pracowała we Francji. Później ruszyła na podbój Nowego Jorku. Dałam sobie rok. Jeśli się nie uda zaistnieć w Nowym Jorku - wrócę do Polski i zajmę się czymś innym - przyznaje Frąckowiak. Sukces jednak nie kazał długo na siebie czekać. Kariera nabierała rozpędu.

W roku 2006 otworzyła pokaz wiosennej kolekcji Yves Saint Laurent. Później wszystko poszło jak po maśle. W 2007 Magda była twarzą marki Ralph Laurent. Zaczęła pojawiać się na wybiegach Diora, Jeana Paula Gaultiera. Przełomem w karierze było nawiązanie współpracy z legendarną marką bielizny Victoria's Secret. Kocham swój zawód. Uwielbiam podróże, pracę z kamerą. Myślę, że to jest mój żywioł - mówi Frąckowiak.

Modelka także słynie z idealnych wymiarów. W rozmowie z nami przyznała, że wbrew pozorom nie stosuje jakiejś specjalnej diety. Kiedyś byłam zwolenniczką diety Ro, czyli dieta bazująca się głównie na surowych produktach. Miałam także swoją przygodę z wegetarianizmem.... Szczerze? Nie wytrzymałam. Obecnie stawiam po prostu na warzywa i owoce. Dużo jogurtów. Poza tym regularne ćwiczenia. Myślę, że sekret idealnej sylwetki to kompleks działań. Nie wystarczy po prostu się odchudzać.

Autor: Eustachy Bielecki

Zdjęcia: EB

Publikacja: 04.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MAGDA FRĄCKOWIAK - Kim jest polski aniołek Victoria's Secret? [Biografia modelki]
MAGDA FRĄCKOWIAK - Kim jest polski ...

Magda Frąckowiak - 180 cm piękności, wdzięku i słowiańskiej urody. Jedna z najpopularniejszych polskich modelek na zagranicznych wybiegach. Na swoim koncie ma kampanie dla Chanel, Valentino, udział w pokazach Victoria's Secret oraz ...